Dažnas kėdainietis jau spėjo įsitikinti, kad viena geriausių vietų įsigyti naujos ir kokybiškos buitinės technikos yra „Techaso“ parduotuvėje. Tačiau nuo šiol šioje prekybos vietoje rasite ne tik technikos, bet ir… platų muzikos instrumentų pasirinkimą! 

Nuo šiol buitine technika prekiaujančioje parduotuvėje „Techasas“ galima rasti ir platų gitarų, elektrinių pianinų, sintezatorių pasirinkimą.

„Viskas eina koja kojon su technologijomis, tad nenuostabu, kad technologinė pažanga buvo perkelta ir į muzikos instrumentų pasaulį“, – žvilgtelėjęs į čia pat parduodamą išskirtinį elektrinį pianiną, šyptelėjo Aurelijus Vansevičius, muzikos instrumentų tiekėjo „Audiotonas“ pardavimų vadybininkas.

Ir jaunam, ir vyresniam
Paprastos ir elektrinės gitaros, sintezatoriai, elektroniniai pianinai, netgi patefonai – visa tai ir dar daugiau nuo šiol galėsite įsigyti„Techaso“ parduotuvėje Kėdainiuose. Taigi, kam vykti į didžiuosius Lietuvos miestus, jei platus įvairių, populiariausių muzikos instrumentų pasirinkimas nuo šiol yra ir mūsų mieste. Iki šiol grojimui skirti instrumentai buvo pardavinėjami specializuotose muzikos prekių parduotuvėse ir tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose.
„Pastebime, kad mūsų parduotuvėje pardavinėjamais muzikos instrumentais jau spėjo susidomėti jaunimas, lankantis muzikos mokyklą. Tačiau vis didesnio dėmesio jie sulaukia ir tarp vyresnių žmonių. Ne kartą teko girdėti, kuomet atėjęs vyresnio amžiaus žmogus su šypsena veide apžiūrinėja muzikos instrumentus, juos išbando ir tikina, kad, išėjus į pensiją, ateina pats tinkamiausias laikas prisiminti savo senus pomėgius. Grojimas – vienas tokių“, – sakė parduotuvės „Techasas“ Kėdainiuose vadybininkė Inga Kondrotienė.
Kuo gi ypatingi šie muzikos instrumentai? Kas jais gali groti? Gal yra ir pritaikytų groti vaikams? Viso to pasiteiravome A. Vansevičiaus.
„Prekių asortimentas čia yra gana platus. Tiesa, jei ko nors ir nerasite, yra galimybė norimą muzikos instrumentą užsisakyti. Garantuojame, kad jis bus atvežtas per kelias darbo dienas bei tai bus padaryta nemokamai“, – prieš pradėdamas prekių pristatymą užtik­rino A. Vansevičius.

Pianinas, kurio galimybės – neišsemiamos
Viena įdomiausių ir labiausiai technologijų atžvilgiu į priekį pažengusių prekių – elektriniai pianinai. Šie yra puiki alternatyva mums įprastiems pianinams.

Inga Kondrotienė, parduotuvės „Techasas“ vadybininkė teigė, kad muzikos instrumentais prekiaujama vos kelias savaites, tačiau tarp kėdainiečių jau kilo nemenkas susidomėjimas.

„Elektriniai pianinai yra tie patys pianinai, tačiau su žymiai platesnėmis galimybėmis bei panaudojimo funkcijomis. Dar viena ypatybė – šie instrumentai yra lengvai transportuojami, sveria iki 70 kilogramų. Be to, šį pianiną galima prijungti prie kompiuterio – tą padarius, instrumento panaudojimo galimybės dar labiau išauga“, – pažymėjo A. Vansevičius.
Su šiuo elektriniu pianinu galima ir mokytis grojimo pradžiamokslio, ir koncertuoti, ir netgi kurti muziką.
„Šis pianinas turi pilną 88 plaktukinių klavišų klaviatūrą. Dabar technologijos sparčiais žingsniais eina į priekį, tad instrumentą USB jungtimi sujungus su kompiuteriu, vartotojui atsiveria neribotos galimybės. Begalė funkcijų“, – trumpai didžiules elektrinio pianino galimybes apžvelgė pašnekovas. Šiam įrenginiui yra suteikiama 24 mėnesių garantija.
„Techase“, šalia didžiųjų elektrinių pianinų, galima įsigyti ir mažam vaiko ūgiui pritaikytą vaikišką elektrinį pianiną. Jis yra ypač tinkamas 7–10 metų amžiaus vaikų grojimo įgūdžių lavinimui. Nors pianinas ir žymiai mažesnis, tačiau taip pat pasižymi didžiule gausa funkcijų bei galimybių.

Kaip nepasimesti ir išsirinkti geriausiai jūsų lūkesčius atitinkantį muzikos instrumentą, visada patars parduotuvės „Techasas“ konsultantai.

Nuo didžiausių, iki mažiausių gitarų dydžių
„Techase“ sau tinkamą muzikos instrumentą ras ir gitarų skambesio mylėtojai: gitarų čia galima įsigyti pačių įvairiausių dydžių, spalvų, formų. Tiesa, neapsigaukite pažvelgę vien tik į gitarų dydį: pavyzdžiui, čia pardavinėjamos ukulelės (tam tikra gitarų rūšis), nors ir yra mažos, tačiau toli gražu nėra skirtos groti vaikams. „Apie ukulelę geriausiai galėtų papasakoti Jurgis Didžiulis, kuris dažnai su ja pasirodo koncertų metu. Ukulelės yra mažesnės, keturių stygų, tačiau išgaunamas skambesys mažai kuo skiriasi nuo mums įprastos gitaros. Ir garantuoju – ukulelės tikrai nėra skirtos tik vaikams“, – šyptelėjo A. Vansevičius.
Didžiąją gitarų pasirinkimo dalį sudaro akustinės gitaros (metalinėmis stygomis), bet čia galima rasti ir klasikinių gitarų nailoninėmis stygomis. „Skiriasi ir gitarų kainos: jas dažniausiai lemia instrumento dizainas bei dydis. Vaikams groti skirtos gitaros yra mažesnės, suaugusiems – didesnės“, – sakė A. Vansevičius. „Techaso“ parduotuvėje rasite ir įvairių priedų, skirtų gitaroms: stygų, dėklų, stovų.

Pagelbės parduotuvės konsultantai
„Muzikos instrumentais pradėjome prekiauti vos prieš kelias savaites, tačiau jau spėjome pastebėti nemenką susidomėjimą. Pagal poreikį ir esant pageidavimams, neatmetame galimybės ateityje plėsti muzikos prekių pasiūlą. Taigi, nuo šiol kėdainiečiams nereiks važiuoti į didžiuosius Lietuvos miestus, o išsirinkti norimą instrumentą galės čia, pas mus“, – sakė parduotuvės vadybininkė I. Kondrotienė.
Kaip nepasimesti ir išsirinkti geriausiai jūsų lūkesčius atitinkantį muzikos instrumentą, visada patars parduotuvės „Techasas“ konsultantai.