Mažieji šėlo švęsdami Helovyno šventę Ramybės skvere (O. Urbonavičienės nuotr.).

Mažieji šėlo švęsdami Helovino šventę Ramybės skvere (O. Urbonavičienės nuotr.).

Savaitgalį Kėdainiuose vyko nuotaikinga ir linksma Helovino šventė, kurią suorganizavo iniciatyvumu pasižyminti Olgos ir Edgaro Urbonavičių šeima.

Į šventę, vykusią Kėdainiuose, Ramybės skvere, susirinko apie šimtas kėdainiečių – mažieji šventės dalyviai buvo pasipuošę kaukėmis, buvo išsipaišę veidukus.

„Buvome sugalvoję švęsti namuose, tačiau pagalvojome: o kodėl nepadarius šventės ir kitiems vaikams. Juk nieko nekainuoja išsipaišyti veidus ir ateiti su gera nuotaika“, – sakė O. Urbonavičienė. Ramybės skvere susirinkę vaikai noriai žaidė įvairius žaidimus, pūtė balionus ir oro burbulus. Be to, gavo dovanų šviečiančių apyrankių, saldumynų.

Pasak moters, šventės idėja – pasiteisino.

Mažieji šėlo švęsdami Helovyno šventę Ramybės skvere (O. Urbonavičienės nuotr.).

Mažieji šėlo švęsdami Helovino šventę Ramybės skvere (O. Urbonavičienės nuotr.).

„Labai džiaugiamės, kad vaikai liko patenkinti sugalvotais žaidimais, kad atėjo gerai nusiteikę. Labai malonu, kai mamos padėkoja už tokią iniciatyvą. Tikimės, kad kitąmet ir patys tėveliai bus labiau iniciatyvūs, prisidės ir padės organizuoti šventę. Tikimės, kad ši šventė taps tradicija mūsų mieste ir kitąmet sulauks dar didesnio susidomėjimo bei palaikymo“ , – vylėsi moteris.

Tačiau O. Urbonavičienė neatmetė galimybės suorganizuoti ir panašią, vaikams skirtą kalėdinę šventę. Juk norint pasidaryti šventę sau, reikia tiek nedaug – iniciatyvumo, noro ir geros nuotaikos!

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.