Nors sakoma, kad po mūšio kardais nemojuojama, tačiau kai kurie politikai siekdami savų tikslų naudoja ir ne pačias garbingiausias priemones.

Rasos gatvėje prieš trylika metų įrengta aikštelė atrodo gerokai „pavargusi“: nuo įrengimo ji buvo tik išvaloma ir kosmetiškai patvarkoma, kapitaliniam remontui lėšų niekada niekas neskyrė.

Rasos gatvėje prieš trylika metų įrengta aikštelė atrodo gerokai „pavargusi“: nuo įrengimo ji buvo tik išvaloma ir kosmetiškai patvarkoma, kapitaliniam remontui lėšų niekada niekas neskyrė.

Kraštiečių valia nuo vietinės valdžios pjedestalo nustumtos buvusios politinės jėgos kai kurie atstovai pastaruoju metu viešosiose erdvėse vis bando pabaksnoti į miesto piktžaizdes, neva bandydami sudaryti įspūdį, kad niekas nieko nedaro ir niekuo nesirūpina.
Natūraliai kyla klausimas – o kas neleido tų skaudulių ir negerovių šalinti, kai turėtos visos galimybės? Kodėl kai kurie darbai neatlikti vakar?
Būtent taip dalis kėdainiečių priima tariamą susirūpinimą dėl Rasos gatvėje esančios sporto aikštelės.
„Ši aikštelė labai dažnai būna pilna jaunimo. Tik vasarą, kai orai gerokai atšyla, matyt, jaunuoliai lekia prie vandens ir rečiau spardo kamuolį. Žinoma, kad tai aikštelei reikia priežiūros. Ją būtina atnaujinti, sutvarkyti. Tačiau ne prašalaičiai aikštelę suniokojo – kažkas iš savų pyktį išliejo išlaužydami apsauginės tvoros lentas bei sudraskydami vartų tinklą. Mes tai norėtume, kad toje vietoje atsirastų daugiau suoliukų. Toli nueiti nelabai begalime, tad susirenkame skverelyje, pasikalbame, aktualijas aptariame“, – prie aikštelės sutiktos savo nuomonėmis dalijosi garbaus amžiaus Rasos gatvės gyventojos.
Tiesa tokia, kad Rasos gat­vėje esanti sporto aikštelė atrodo tikrai „pavargusi“, tačiau ji sunyko ne per pastaruosius porą mėnesių. „Ši aikštelė rajono savivaldybės, Lietuvos futbolo federacijos bei Kūno kultūros ir sporto departamento lėšomis buvo įrengta prieš trylika metų. Rasos gatvės aikštelę nuolat pagal galimybes prižiūrėdavo, išvalydavo Kėdainių miesto seniūnija, tačiau kapitalinio remonto niekas nedarė. Akivaizdu, kad jai kosmetinis remontas nepadės. Aikštelę reikia tvarkyti kapitaliai. Jos, o kartu ir kitų seniausiai įrengtų aikštelių tvarkymas yra įtrauktas į strateginį 2015–2020 metų planą. Pernai rajono savivaldybės vadovų ir administracijos buvo prašoma lėšų sporto aikštelių, ypač esančios Rasos gatvėje, remontui, tačiau iš savivaldybės biudžeto finansavimas nebuvo skirtas“, – situaciją nušvietė Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Misius.
Tokios sporto aikštelės kaip Rasos gatvėje yra ir Chemikų gatvėje, prie J. Paukštelio pagrindinės mokyklos. Naujausiai pastatytos – prie Krakių M. Katkaus ir Akademijos gimnazijų bei Pelėdnagiuose. Šiemet sporto aikštelė turėtų atsirasti prie Dotnuvos pagrindinės mokyklos.

Panašios naujienos