Artėjant kėdainiečių pasirinkimo metui, kam patikėti Kėdainių rajono mero postą ketveriems metams, ne visi kandidatai yra atviri rinkėjams. Vienas iš septynių pretendentų neatskleidžia informacijos apie savo išsilavinimą. Ar galima patikėti valdyti rajoną su beveik šimto milijonų kasmetiniu biudžetu nepakankamo išsilavinimo asmeniui?

Kėdainių mero posto siekiantys kandidatai Raivydas Rakauskas, Paulius Aukštikalnis, Dalius Serafinas, Valentinas Tamulis, Jurgita Sejonienė ir Saulius Grinkevičius viešose VRK anketose pateikė visą informaciją apie save – partiškumą, turtą, šeiminę padėtį, pomėgius, kalbų mokėjimą bei išsilavinimą.

Tačiau vienintelis kandidatas Kėdainiuose – Seimo narys Viktoras Fiodorovas, aktyviai siekiantis Kėdainių mero posto, neatskleidžia rinkėjams informacijos apie save: kokius mokslus yra pabaigęs ir kokią specialybę įgijęs bei kokias užsienio kalbas moka.

Seimo narys, siekiantis valdyti Kėdainius, informacijos apie savo išsilavinimą neteikia ir žiniasklaidai. Tris kartus el. paštu V. Fiodorovo klausėme, ar yra įgijęs aukštąjį arba aukštesnįjį išsilavinimą, kokią mokymo įstaigą yra baigęs ir kokią specialybę bei mokslo laipsnį įgijęs.

Atsakymų iš kandidato į merus nesulaukta. Neatsako jis ir į „Kėdainių mugės“ žurnalistų skambučius.

Žinoma tik tiek, kad V. Fiodorovas įveikė Kėdainių „Atžalyno“, tuomet dar vidurinės mokyklos, slenkstį.

Neoficialiomis žiniomis, prieš aštuonetą metų V. Fiodorovas bandė studijuoti Mykolo Romerio universitete. Tačiau duomenų apie nuskintus aukštojo mokslo vaisius nerasta.

LR Seimo narys, kandidatas į merus ir rajono savivaldybės tarybą informacijos apie savo išsilavinimą nepateikia ne tik Vyriausiajai rinkimų komisijai, bet ir viešai skelbiamoje biografijoje LR Seimo puslapyje.

V. Fiodorovas yra viešas asmuo, politikas, Seimo narys ir kandidatas į Kėdainių rajono merus. Visuomenės teisė ir net pareiga yra žinoti, kiek kandidatas pasirengęs atlikti savo pareigas, koks jo išsilavinimas ir ar sąžiningu keliu jis siekia mero posto.

Kreipiamės į Seimo narį Viktorą Fiodorovą, ragindami nemulkinti rinkėjų slepiant svarbią informaciją ir viešai paskelbti apie savo išsimokslinimo lygį.

Panašios naujienos