Atsisveikinimas su velioniu vyks antradienį, gegužės 19 d., nuo 13 val., „Gedulo namų“ Angelų salėje (Radvilų g. 8B, Kėdainiai). Šv. Mišios už R.Stakauską bus aukojamos trečiadienį, gegužės 20 d., 8 val,. Šv. Juozapo bažnyčioje. Urnos išnešimas su kunigu ir palydėjimas į Josvainių kapines laidotuvėms – 16 val.

Rimantas Stakauskas (1954–2020)

Gimus žmogui, danguje įsižiebia nauja žvaigždė. Vienus lydi blankesnės žvaigždės, virš kitų spindi ryškesnės. Pačios ryškiausios visą gyvenimą lydi tik išskirtinius žmones. Toks buvo visuomenininkas, atlikėjas ir autorius Rimantas Stakauskas.

Šiltas, sąžiningas, nuoširdus, kupinas begalinio gėrio. Galintis įkvėpti kitus net ir juodžiausią dieną. Neeilinis žmogus ilgai kovojo su klastinga, greitai žmogaus sveikatą palaužiančia liga. Nepasidavė net tada, kai žemė slydo iš po kojų, atkakliai kovojo, tačiau akimirkai liga pasirodė esanti stipresnė.

R. Stakausko gyvenimo laikrodžio rodyklė išmušė paskutinį dūžį. Rimukas – kaip jį vadino artimieji ir bičiuliai – buvo ilgametis grupės „Prologas“ vadovas, grupės „Daumantų muzikantai“ narys, Kėdainių muzikos mokyklos mokytojas. Visuomenininkui buvo suteiktas suteiktas LTSR meno saviveiklos žymūno vardas. Jis buvo sveiko gyvenimo būdo propaguotojas. Gero draugo neteko ne tik Kėdainių muzikantų bendruomenė, kuriai R. Stakauskas paskyrė visą savo gyvenimą. Gausus būrys mylinčių artimųjų neteko sūnaus, vyro, brolio ir dėdės.

R. Stakauskas mirė 2020 metų gegužės 16 dieną, pavakarę, eidamas 66-uosius metus.

Panašios naujienos