Daugelis kolektyvų ir bendruomenių turi tradiciją metams baigiantis susirinkti į vakarones ir aptarti nuveiktus darbus bei susidėlioti ateities planus. Ne išimtis ir Kėdainiuose jau penkioliktus metus veikianti bendrovė „Movere“. 

Bendrovės „Movere“ kolektyvas jau kuris laikas turi tradiciją vietoj simbolinių dovanų bendradarbiams aukoti ir paremti tuos, kuriems sunkiau sekasi.

Bendrovės „Movere“ kolektyvas jau kuris laikas turi tradiciją vietoj simbolinių dovanų bendradarbiams aukoti ir paremti tuos, kuriems sunkiau sekasi.

Šio kolektyvo nariai visus metus rūpinasi, kad įvairūs kroviniai sėkmingai keliautų tiek vietiniais, tiek tarptautiniais maršrutais, o metų pabaigoje turi tradiciją pašėlti šventiniame renginyje. Kaip ir kiti kolektyvai šios bendrovės nariai dar prieš penkerius metus tradiciškai tarpusavyje keisdavosi ir nedidelėmis dovanomis, tačiau kartą nutarė – kam pirkti nereikalingus niekučius, kurie tikrai dažniausiai užkampiuose numesti renka dulkes. Gal geriau bendradarbio dovanai skirtas lėšas atiduoti labdarai. Kaip sutarė, taip ir padarė – jau penkti metai bendrovės „Movere“ kolektyvas švenčių išvakarėse surenka paramai skirtų lėšų ir už jas pradžiugina po vieną kraštiečių šeimą. Pasak bendrovės logistikos vadovės Ingos Jačunskienės, yra buvę įvairių akcijų – remtos ir sunkiau gyvenančios šeimos, pirkti žaislai, drabužiai, akinukai, o šįmet ieškota, kam labiausiai reikia pagalbos.
„Šįmet šventėms artėjant mes vėl prie eglutės pakabinome kojinę ir į ją metėme tiek aukų, kiek galėjome. Džiaugiamės, kad surinkome visai nemažą sumą – arti 180 eurų. Ją skyrėme šauniam jaunuoliui, kuriam likimas negailėjo išbandymų, bet jis tvirtai kabinasi į gyvenimą – mokosi, turi gražių svajonių studijuoti, siekti užsibrėžtų tikslų. Vaikinas nenori gyventi tokio gyvenimo, kokį gyvena jo artimieji – jis svajoja apie gražią ateitį, kurią kuriasi pats. Mes tikime, kad už mūsų paramą jaunuolis nusipirks tai, ko jam labiausiai reikia“, – sakė I. Jačunskienė.
Bendrovės „Movere“ kolektyvas tiki, kad jų pavyzdžiu ateityje paseks ir kiti kraštiečiai – kam tuščiai mesti pinigus į balą nereikalingoms smulkmenoms, jei galima susitelkus padaryti gražių ir prasmingų darbų.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.