Vagių įžūlumo ribos – pasiektos! Tuo įsitikinusi Vida Vansevičienė, Tiskūnų bendruomenės centro vadovė. Vos prieš savaitę Tiskūnuose atidaryta pramogų erdvė jau spėjo nukentėti nuo vagių.

V. Vancevičienė rankų nenuleidžia - tikisi surasti ir vagis, ir pavogtas lempas. Jų vietoje (dešiniajame pastato kampe), likę tik skyles.

V. Vancevičienė rankų nenuleidžia – tikisi surasti ir vagis, ir pavogtas lempas. Pastarųjų vietoje (dešiniajame pastato kampe), likusios tik skyles.

Mažo ir ramaus miestelio gyventojams įkurtuvių ir projekto įgyvendinimo džiaugsmą nustelbė nuoskaudos ir pyktis. Vos spėta pasidžiaugti atnaujintomis erdvėmis, o jau reikia rūpintis, iš kur ir kaip atgauti visos bendruomenėms poilsiui ir laisvalaikiui skirtus daiktus.

Vagystę pastebėjome pirmadienio vakarą – vagys pavogė scenoje sumontuotas LED apšvietimo lempas bei mokyklos stadione buvusius futbolo vartų tinklus. Lempos buvo galingos, apšviesdavo visą sceną ir erdvę nuo jos. Jas jau buvome spėję panaudoti ne kartą“, – kalbėjo V. Vansevičienė.

Keturios prožektorinės lempos buvo išsuktos – vietoje jų, dabar žiojėja tik skylės. Futbolo vartų tinklai – nupjauti.

Bendra nuostolių suma siekia 431 eurą. 

Vagys nupjovė ir mokyklos stadione stovinčių futbolo vartų tinklus.

Vagys nupjovė ir mokyklos stadione stovinčių futbolo vartų tinklus.

Tikrai nuoširdžiai tikimės išsiaiškinti, kas čia pasidarbavo: kvietėme policijos pareigūnus, ieškosime ir patys, savo jėgomis. Nenuleisim rankų. Įtarimų, žinoma, yra nemažai, tik čia galima pritaikyti patarlę – nepagautas ne vagis“, – sakė V. Vansevičienė.

Įvykio vietą apžiūrėjo policininkai, įkalčių, liudininkų ieško ir patys tiskūniečiai.

Iki šiol buvęs ramus miestelis, pastaruoju metu kenčia nuo vagių – visai neseniai buvo apvogta sodyba.

Po tokių atsitikimų, rankos svyra stengtis, kažką daryti“, – atsiduso V. Vansevičienė.

Panašios naujienos