Įkurtuvių dieną Ąžuolaičių biblioteka sulaukė daugybės svečių, nešinų dovanomis - knygomis ir žaidimais.

Įkurtuvių dieną Ąžuolaičių biblioteka sulaukė daugybės svečių, nešinų dovanomis – knygomis ir žaidimais.

Atgaivinta Ąžuolaičių biblioteka oficialias įkurtuves šventė balandžio 1-ąją. „Mes turime labai daug aktyvaus jaunimo. Dėl jo ir buvo svarbu atgaivinti biblioteką. Ši įstaiga gražiai bendradarbiauja su Bendruomenės centru, tad jau galime pasigirti pirmaisiais renginiais“, – sakė Ąžuolaičių bendruomenės pirmininkė Virgilija Čekavičienė.

Ąžuolaičių bibliotekoje puse etato dirbanti socialinė pedagogė Kristina Masiliūnienė skaitytojų laukia antradieniais – penktadieniais nuo 14 iki 18 valandos, o šeštadieniais nuo 10 iki 14 valandos.

Bibliotekos atidarymo dieną ąžuolaitiškius ir jų svečius džiugino kapelos „Siručiukai“ nariai.

Bibliotekos atidarymo dieną ąžuolaitiškius ir jų svečius džiugino kapelos „Siručiukai“ nariai.

Moters teigimu, jau pirmosios darbo dienos parodė, kad bibliotekoje niekada nebus tuščia: „Dar prieš man ateinant į darbą aplink biblioteką sukiojasi vaikai, kurie labai laukia ir galimybės paskaityti knygas, ir pažaisti stalo žaidimus, ir panaršyti interneto erdvėse. Vaikai ir jaunimas labai smalsūs, imlūs ir norintys bendrauti. Džiugu, jog turime vietą, kur galime pabūti kartu ir kažką naudinga nuveikti.“

Ąžuolaitiškius su bibliotekos atkūrimu sveikinęs rajono meras Saulius Grinkevičius bibliotekininkei linkėjo įvairių veiklų ir visada pilnos bibliotekos: „Dar kartą noriu nuoširdžiai padėkoti rajono Tarybos nariams, kad jie suprato, jog bibliotekos kaimuose yra būtinos. Čia teikiama daug įvairių paslaugų. Labai smagu, kad 2016-uosius – Bibliotekų metus – mes pradėjome uždarytų bibliotekų atkūrimu. Vadinasi, norime kaimuose matyti šviesą ir kultūrą.

Visoms bibliotekoms linkiu gero, turiningo darbo.“

Bibliotekos atgimimu džiaugėsi ir ąžuolaitiškiai, ir jų bičiuliai.

Bibliotekos atgimimu džiaugėsi ir ąžuolaitiškiai, ir jų bičiuliai.

Kaip ir keliomis dienomis anksčiau Keleriškių bibliotekos atidaryme dalyvavę svečiai į Ąžuolaičius atvyko ne tuščiomis, o nešini knygomis. „Biblioteka dar tik kuriasi, tad knygos bei žaidimai Jums labai reikalingi“, – sakė ąžuolaitiškius bibliotekos įkurtuvių dieną aplankęs Europos Parlamento narys Antanas Guoga.

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.