Mažiau nei šimtas dienų… Tiek liko abiturientams iki paskutinio skambučio, kuomet 12 metų triūsas mokyklos suole bus baigtas. 

Su mokinių įteiktomis karūnomis – Neformaliojo ugdymo ir pagalbos mokiniui skyriaus vedėja V. Paulauskienė (trečia iš kairės) bei klasių auklėtojai Ž. Mackevičius, D. Baltrimavičienė, V. Remenčienė, D. Nurdinova, N. Bitkovienė, V. Vaitkevičienė.

Su mokinių įteiktomis karūnomis – Neformaliojo ugdymo ir pagalbos mokiniui skyriaus vedėja V. Paulauskienė (trečia iš kairės) bei klasių auklėtojai Ž. Mackevičius, D. Baltrimavičienė, V. Remenčienė, D. Nurdinova, N. Bitkovienė, V. Vaitkevičienė.

Praėjusį penktadienį Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijoje vykusioje nuotaikingoje šimtadienio šventėje gimnazijos trečiokai priminė, kad iki pasakos pabaigos mokykloje abiturientams neliko nė šimto dienų. Tad dažnam mokiniui su kiekviena diena jaudulys ir rūpestis dėl artėjančios sesijos tampa vis didesnis.

Šiųmetė laida – išskirtinė
Šiais metais gimnazija išleis septynias abiturientų klases – iš viso 165 mokinius. Pasak mokyklos direktoriaus Gintaro Petrulio, tai paskutinė mokinių laida, kuri mokslus šioje mokykloje pradėjo nuo pirmos klasės.
„Ši laida ypatinga tuo, kad yra paskutinė nuo pirmos klasės ugdomų mokinių laida. Kaip ir visos kitos laidos, vaikai yra labai aktyvūs, išradingi. Aš tikiuosi ir linkiu, kad visi jie sėkmingai pasirinktų bei išlaikytų egzaminus“, – linkėjo mokyklos direktorius.

simtadienis_6948Abiturientai – drąsūs ir atviri
Pagyrų savo auklėtiniams negailėjo klasių auklėtojos.
„Mano klasės ketvirtokai yra puikūs, nuostabūs ir nepakartojami. Ši laida išsiskiria savo gebėjimu daug dirbti, susikaupti, daug siekti. Jie yra labai kūrybingi, savarankiški, organizuoti, drąsūs. Noriu palinkėti jiems drąsos ir toliau siekti gyvenime to, ko labiausiai trokšta, linkiu, kad rastų asmeninę savo laimę“, – sakė 4d klasės auklėtoja Daiva Nurdinova.
simtadienis_6961„Per savo patirtį galiu pasakyti, kad abiturientai keičiasi. Jie yra judresni, labiau bendraujantys, atviresni, atstumas tarp mokytojo ir mokinio tampa vis mažesnis. Egzaminų baimė varžo dažną jų, tačiau visiems jiems linkiu, kad baimės būtų kuo mažiau“, – sakė 4c auklėtoja Neringa Bitkovienė, šiais metais beišleidžianti jau penktąją abiturientų laidą.

Išmonės netrūko
Šiųmetėje šimtadienio šventėje mokyklos trečiokai abiturientus nukėlė į pasakų šalį, kurios valdovais paskelbė ir abiturientų auklėtojus, ir mokyklos direktorių. Nuotaikingoje šventinėje programoje netrūko juokų, linkėjimų, taip pat ir suktų užduočių. Kone visa mokykla buvo paversta pasakų pasauliu, kuriame šmirinėjo įvairiausi personažai – princesės, raganos, burtininkai, elfai…
simtadienis_6934Šimtadienis ketvirtokams bene paskutinė šventė, po kurios prasideda dar intensyvesnis ruošimasis egzaminams. Ir nors iki jų dar keli mėnesiai, dažnas abiturientas tikina, kad likusios dienos bus pačios darbingiausios ir veikliausios.
Iki vasario 25-osios mokiniai turi pateikti prašymus, kokius egzaminus jie pageidauja laikyti. Brandos atestatui gauti mokinys turi išlaikyti 2 brandos egzaminus: privalomąjį lietuvių kalbos ir literatūros ir dar vieną dalyko brandos egzaminą.
Iš viso rajone šiais metais yra 452 abiturientai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.