Ketvirtadienio vakarą Kėdainių rajone, Dotnuvos seniūnijoje, gyventojai pastebėjo gaisrą ir apie tai pranešė Bendrajam pagalbos centrui.
,,19.27 val. gautas panešimas, kad Valinavos k., Valinavos g., laukuose dega elektros stotis.
Atvira liepsna degė medinių konstrukcijų būdelė, dengianti vandentiekio šulinį.
Statinys 2×2 m dydžio, dengtas šiferiu. Būdelės sienos ir stogas sudegė ir buvo išardytos. Apdegė statinio padas. Dėl ko kilo gaisras, tiriama“, – teigė Kauno PGV vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.






