Tarptautiniame autoralyje „Kauno Ruduo 2022“ nusipelniusiems sporto meistrams Kastyčiui ir Arvydui Girdauskams atminti“ kėdainiečiai neužleidžia savo pozicijų.

Kauno rotušės aikštėje finišavo 49 metus iš eilės vykdomas tarptautinis autoralis „Kauno ruduo 2022“ nusipelniusiems sporto meistrams, autolenktynininkams Kastyčiui ir Arvydui Girdauskams atminti. Šiame autoralio renginyje startavo 73 ekipažai, kuriuos sudarė autolenktynininkai iš Armėnijos, Azerbaidžano, Estijos, Graikijos, Izraelio, Jungtinių Amerikos Valstijų, Latvijos, Lietuvos, Sakartvelo, Ukrainos ir Vokietijos.

Kaip ir praėjusiais metais pagrindinį autoralio trofėjų – Kastyčio ir Arvydo Girdauskų atminimo taurę, skirtą veteranų įskaitos nugalėtojams, laimėjo vienas iš garsiausių šalies lenktynininkų,  daugkartinis šalies, 9 kartus buvusios sovietų sąjungos autoralio čempionas Eugenijus Tamuliavičius su nepamainomu savo šturmanu atvykusiu iš Jungtinių Amerikos Valstijų Aleksandru Chaimskiu. Pagrindinio prizo laimėtojai vairavo mažytį „Toyota IQ“ automobilį.   

Šiose lenktynėse Kėdainių rajonui atstovavo autoralio sporto entuziastai Rimantas Kairys ir Saulius Dargis, važiavę su standartiniu, istoriniu „Volga“ klasės automobiliu, pagamintu iki 1991 metų.

Šiais metais varžybose „Volgų“ klasėje lenktyniavo 7 ekipažai. Autolenktynininkams reikėjo įveikti atitinkamas Kauno rajono ir Kauno miesto gatvių trasas, 8 įvairius greičio ruožus su specialiomis rungtimis. Varžantis dėl čempionų vardų kėdainiečiai nugalėjo garsų Estijos ekipažą Joel Tammelą su šturmanu Juhamu Anupoldu. Prieš startą estai juokaudami sakė: „užsieniečiams Lietuvoje lenktyniauti ir nugalėti nelengva, bet jie pasistengs tai padaryti“, deja nepavyko.

Kėdainiečiai, Rimantas Kairys ir Saulius Dargis be galo dideli šios sporto šakos entuziastai ir „fanatikai“ pasiekė puikią pergalę, tapdami čempionais „Volgų“ klasės veteranų grupės įskaitoje ir pelnydami pirmo laipsnio taures ir nugalėtojų diplomus.

Parengta pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.

Panašios naujienos