Šiandien, per pietus, ugniagesius pasiekė žinia, kad reikia gelbėti į šulinį įkritusį šunį. Gyvūnas į nelaimę pateko Gudžiūnuose.

„13.50 val. gautas pranešimas, kad Gudžiūnų miestelyje, prie bendruomenės namų, centre, šalia katilinės bokšto, moteris šulinyje ryte rado 2 m gylyje įkritusį kažkieno šunį. Teigė, kad ji su vyru neturi kaip iškelti gyvūno, nes jis loja, urzgia. Į pagalbą gyvūnui skubėjo ugniagesiai. Pastarieji į šulinį nusileido glaustinėmis kopėčiomis ir iškėlė gyvūną iš 3 m gylio šulinio, jame vandens nebuvo. Gelbėjimo operacija ilgai neužtruko, keturkojis išlaisvintas“, – apie laimingai pasibaigusią gyvūno gelbėjimo istoriją pasakojo ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Į šulinius įkrenta net ir stambūs gyvūnai

„Kėdainių mugė“ jau rašė, kad rugpjūčio pabaigoje Dotnuvos miestelyje į pievoje buvusį šulinį buvo įkritęs arklys. Jo savininkas kreipėsi pagalbos į ugniagesius, tačiau paaiškėjo, kad gyvūnas jau yra nugaišęs. Greičiausiai į siaurą šulinį jis įkrito dar naktį, kad gyvūnas šulinyje pastebėta tik ryte.

Ugniagesiai savo jėgomis iškelti stambaus, kelis šimtus kilogramų sveriančio gyvūno nepajėgė, tad savininkui patarta kreiptis į ūkininkus, kad šie su kokiu keltuvu padėtų iškelti nugaišusį gyvulį.

„Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.