Kėdainių mugė“ jau rašė, kad šeštadienį per pietus Josvainių seniūnijoje, Vainikuose į namą įsirėžė lengvasis automobilis, jį vairavęs vyras buvo negyvas.

Paaiškėjo, kad automobilį „Seat Alhambra“ vairavo asmuo, gimęs 1954 m. Tai buvo Kauno miesto gyventojas.

Pasak vietinių gyventojų, šio vyro šeima gretimame Paliepių kaime buvo įsigijusi sodybą, bet į ją retai atvažiuodavo. Nelaimės dieną vyras su žmona tikriausiai tvarkėsi ir po to vyras atvažiavo į Vainikus išmesti šiukšlių į konteinerius, esančius prie bendruomenės centro. Sėdęs į mašiną, kažkiek pavažiavo ir, kirtęs pagrindinę gatvę, per pievelę nestabdydamas rėžėsi į mūrinį 2 aukštų gyvenamąjį namą.

Kai išgirdę didelį triukšmą gyventojai suskubo prie automobilio, jame rado vyrą. Į pagalbą buvo kviečiamos specialiosios tarnybos.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė teigė, kad „šeštadienį, 12.51 val. buvo gautas pranešimas, kad automobilis įvažiavo į namą. Nukritęs ant šono nereaguoja vyras, viduje ties vairu rūksta. Lengvasis automobilis „Seat Alhambra“ buvo įvažiavęs į dviejų aukštų mūrinį daugiabutį. Lengvojo automobilio akumuliatorių atjungė gyventojai iki ugniagesių atvykimo. 13.07 val. iš lengvojo automobilio ištrauktas ant dviejų sėdynių be gyvybės ženklų gulėjęs vairuotojas. Patikrintas pulsas, apčiuopti nepavyko, pradėti pirminiai gaivinimo veiksmai. 13.10 val. medikai konstatavo mirtį.“

Mirties priežastis dar tiriama

Kauno apskr. VPK informavo, kad į namą įvažiavusio automobilio vairuotojui galimai sutriko sveikata. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Taip pat bus tiriama, ar vairuotojas buvo blaivus.

Eismo įvykio metu automobiliu „Seat Alhambra“ vyko tik vairuotojas, daugiau niekas nenukentėjo. Padaryta turtinė žala namo savininkams tikslinama.

Kėdainių mugės“ inf.

Asociatyvi nuotr.