Gražuolis Meino meškėnas Odisėjas

Gražuolis Meino meškėnas Odisėjas

Spalio 4-oji buvo minima kaip Pasaulinė gyvūnijos diena. Tą dieną Lietuvos sporto universiteto (LSU) „Aušros“ progimnazijos 3c klasės mokiniai į mokyklą skubėjo kartu su savo mažaisiais keturkojais draugais. 

Ši, gražia tradicija tapusi šventė mokinukų yra viena mėgstamiausių. Argi nesmagu, kai kartu su tavim po klasę vaikštinėja šuniukas ar katinas?

Šiemet trečiokai atsinešė net 4 kates. Pasidžiaugėm mažu baltu Simutės žiurkėnu Elsa.

Kiekvienas katinėlis, atvestas į nepažįstamą aplinką, elgėsi savaip. Eglės katytė Tera buvo labai santūri, net iš savo narvelio kurį laiką nenorėjo išlįsti, bet įsidrąsinusi tapo tikra klasės šeimininke. Karolinos katytė Tika – rami juoda katytė. Ją Karolina pasiėmė iš gatvės dar visai mažą. Dabar ji tikrai gerose ir patikimose rankose auga jau keletą metų. Martos augintinė Mira dar visai maža katytė, todėl jos buvo pilna ir ant suolų, ir vaikams ant pečių. Vienas džiaugsmas

Juodas katinėlis - Eglės ir jos mamos Loretos augintinis.

Juodas katinėlis – Eglės ir jos mamos Loretos augintinis.

Didžiausią katiną Odisėjų pristatė Arinos mamytė. Šis milžinas sveria daugiau nei 7 kg. Tai katinas –  meškėnas. Visiems labai patiko jo šiltas, švelnus, pūkuotas kailis ir it erelio akys.

Diena buvo pilna įspūdžių stebint ne tik gyvūnėlius, bet ir atliekant šiai dienai parengtas užduotis. Mokinius, atliekančius užduotis, projektoriaus ekrane akylai stebėjo šuo Amsis, katinas Bazilijus, papūgėlė Rozetė, vėžliukas Mozis, triušis Traškius, žiurkėnas Spirgius ir žuviukas Nemo. Tai mylimiausi ir geidžiamiausi vaikų gyvūnėliai. Dienos kulminacija tapo dailės pamokų metu nupiešti ar nulipdyti mokinių mažieji draugai.

Smagu, kai viena diena mokiniams atneša tiek džiaugsmo, ir juo gali dalintis visus mokslo metus. Savo gyvūnėliams trečiokai taria iki pasimatymo!

LSU „Aušros“ progimnazijos pradinių klasių vyr. mokytoja Rita Kerzienė

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.