Bendrovės „Daumantai LT“ direktorius Saulius Grinkevičius tęsia svarbią tradiciją kasmet gražiausių metų švenčių išvakarėse su dovanomis aplankyti Krakių Švč. Mergelės Marijos senelių globos savarankiško gyvenimo namų gyventojus.


Jau penktą kartą jis čia gyvenantiems senoliams atvežė saldumynų, taip pat įmonės produkcijos.

„Gerumu reikia dalintis, o ir šventinis laikotarpis įpareigoja čia lankytis. Labai malonūs gyventojai. Krakių senelių namai yra išskirtiniai, nes įkurti ne savivaldybės, o žmonių, klebonijos iniciatyva. Man tai imponuoja, todėl tuo reikia pasidžiaugti ir palaikyti.

Krakių Švč. Mergelės Marijos senelių globos savarankiško gyvenimo namuose šiuo metu gyvena devyniolika senolių.


Juolab kad ir poreikis yra labai didelis, nes vos tik atsilaisvina vieta, iškart atsiranda nauji žmonės. Reiškia ši paslauga senjorams labai reikalinga“, – sakė S.Grinkevičius.

Kartu su „Daumantai LT” direktoriumi senolius aplankė ir bendravo Krakių Šv. apaštalo ir evangelisto Mato bažnyčios klebonas, šių senelių namų vadovas Emilis Jotkus, buvęs ilgametis Krakių seniūnas, dabar mentorius Jonas Dalbokas.

Pasak klebono, tokie susitikimai ir bendravimas yra svarbūs ne tik prieš šventes.

„Smagu, kai užsuka pažįstami, gerbiami žmonės. Tiems, kurie beldžiasi, visada atidarome duris. Geri santykiai visada – svarbus dalykas. Bendraujam, kalbam, diskutuojam.

Būna gerai, džiaugiamės, kai kyla problemos, jas sprendžiame. Tokia neišvengiama mūsų kasdienybė. Todėl dėkojame visiems, kurie padeda mūsų namų gyventojams“, – sakė kun. E. Jotkus.  

Prieš Kalėdas su dovanomis bendrovės „Daumantai LT“ direktorius S. Grinkevičius (iš dešinės), lydimas Krakių klebono E. Jotkaus ir buvusio Krakių seniūno J. Dalboko apsilanko senelių namuose.

Krakių Švč. Mergelės Marijos senelių globos savarankiško gyvenimo namai įkurti 1995 metais. Šiuo metu čia gyvena devyniolika gyventojų, dirba keturi darbuotojai.