Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis pažadėjo prisidėti, kad moterų krepšinio komanda Kėdainiuose jaustųsi kaip tikruose namuose.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis (antras iš dešinės)pažadėjo prisidėti, kad moterų krepšinio komanda Kėdainiuose jaustųsi kaip tikruose namuose.

Lapkričio 25-ąją kėdainiečiai turės puikią progą tapti šeštuoju žaidėju Lietuvos moterų krepšinio rinktinės oficialiose atrankinėse rungtynėse į 2017 metų Europos čempionatą su Slovėnijos krepšininkėmis.

Pasak Lietuvos krepšinio federacijos generalinio sekretoriaus Mindaugo Špoko, Kėdainiai tikrai labai draugiškas moterų krepšiniui miestas: „Mūsų rinktinė čia jau žaidė ir pernai, ir šįmet. Jos liko patenkintos ir jaukia arena, ir geromis gyvenimo sąlygomis. O ir kėdainiečių palaikymas buvo puikus. Mes norime padaryti krepšinio šventę. Manau, kad Kėdainiai turi gerą patirtį, kaip užpildyti arenos tribūnas. Tikrai sveikinu projektą „Žiūrėk krepšinį blaiviomis akimis“ ir tikiuosi, kad jo dalyviai taip pat užsuks pasižiūrėti moterų krepšinio dvikovos. Mes žadame ne tik puikią profesionalių žaidėjų dvikovą, bet ir nemažai atrakcijų tiek prieš rungtynes, tiek per pertrauką, tiek po susitikimo. “

Pasak Lietuvos krepšinio federacijos generalinio sekretoriaus Mindaugo Špoko, Kėdainiai tikrai labai draugiškas moterų krepšiniui miestas.

Pasak Lietuvos krepšinio federacijos generalinio sekretoriaus Mindaugo Špoko, Kėdainiai tikrai labai draugiškas moterų krepšiniui miestas.

M. Špoko teigimu, Lietuvos rinktinės nuo lapkričio 16 dienos atvyks į Kėdainius, nes čia suplanuota komandos treniruočių stovykla. „Labai norime ir mes būti draugiški Kėdainiams, tad tikimės, kad pavyks surengti atviras treniruotes vaikams su patyrusiomis krepšininkėmis. Gerai žinau, kad kėdainiečiai turi puikias moterų krepšinio tradicijas. Jūs turite šaunią mergaičių trenerę Gerdą Čečkauskienę, kuri labai gerai dirba su jaunimu. Tad patyrusių krepšininkių patirtis tikrai praverstų ir jaunosioms žaidėjoms. Manau, kad Kėdainiai padės trenerio Rimvydo Samulėno komandai pergalingai sužaisti su slovėnėmis“, – sakę M. Špokas.

Generalinis sekretorius savivaldybės vadovų prašė kuo plačiau skleisti žinią apie būsimas varžybas, nes ne paslaptis, kad žiūrovų palaikymas ir padrąsinimas neretai tampa ypač svarbiu rimtose rungtynėse. „Visi kartu galime susikurti šaunią krepšinio šventę“, – teigė M. Špokas. Jis neatmeta galimybės, kad sėkmingai pavykus moterų atrankos rungtynėms, Kėdainiuose 2017 metai galėtų vykti ir vyrų rinktinės atrankinės dvikovos.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.