„Šiandien man čia labiausiai patinka tai, kad visų veiduose matau šypsenas, – šiandien Kėdainių Didžiosios Rinkos aikštėje sakė UAB „LINĖJA transport“  direktorius Gediminas Norkus, pristatydamas visuomenei  reklaminį vilkiką „Visi keliai veda į Kėdainius”. – Matau, kad vilkikas bus ne tik kviečiantis į Kėdainius, bet ir dovanojantis šypsenas.”

Beveik 100 kv. m reklama ant vilkiko kvies atvykti į Kėdainius. Per metus įspūdingas vilkikas tik Lietuvos keliais nuvažiuos beveik 90 tūkstančių kilometrų. „Tikrai daug žmonių jį Lietuvoje pamatys ir tikiuosi, kad mes Kėdainiuose sulauksime labai daug svečių“, – sako idėjos autorius.

G. Norkus.

Reklaminę miesto akciją išplės žaidimas UAB LINĖJA transport“ socialiniuose tinkluose, kviečiantis pamačius  vilkiką jį nufotografuoti ir atsiųsti nuotrauką. „Praneškite šią žinią giminaičiams ir draugams visoje Lietuvoje, nes laimėtojų lauks prizai“, – ragina G. Norkus.

Kėdainių reklamai ant vilkiko panaudotos kėdainietės fotografės Giedrės Minelgaitės Dautorės nuotraukos.

Gražųjį vilkiką vairuoti patikėta Remigijui Čekanauskui. Remigijus pripažįsta, kad malonu vairuoti automobilį, į kurį visi atkreipia dėmesį ir pajuokauja, kad nuo maršruto nukrypti nepastebėtam nepavyktų.

Vilkikas, atvykdamas į Kėdainius, jau spėjo nustebinti eismo dalyvius Lietuvos keliuose. „Mačiau  žmonių reakciją, – šypsosi vairuotojas. – Degalinėje vairuotojo rankoje kuro užpylimo pistoletas, o žvilgsnis – į mano vilkiką. Sankryžoje picos išvežiotojui jau dega žalia, o jis – dar apžiūrinėja vilkiką. Daug kas ateina, fotografuojasi. Vairuotojai, sutikti Kaune, pasako: aš tave Vilniuje mačiau, aš tave Panevėžyje mačiau.“

Įgyvendinta įspūdingo vilkiko idėja nušaus du zuikius – reklamuos ne tik Kėdainius, bet ir naują šiemet startuosiančią UAB „LINĖJA transport“ paslaugą.

„Šiais metais norime profesionaliai įmonėms pradėti siūlyti reklaminį plotą ant sunkvežimių. Išvystyti profesionalią reklamos nuomos kampaniją,” – verslo planą atskleidė  G. Norkus.

Verslininkas neslepia, kad svarstant idėją su kolega gimė mintis padaryti kažką įdomaus ir įspūdingo, kad turėtų ką parodyti klientams, kitas dalykas – jaučią pareigą padaryti kažką gero Kėdainiams. „Bus ir Kėdainiams nauda, ir mes turėsime ką parodyti būsimiems klientams“, – sakė ne pirmą kartą prie gerų darbų savo miestui prisidedantis G. Norkus.

Panašios naujienos