Penktadienis rajono ugniagesiams gelbėtojams buvo darbingas. Gauti pranešimai apie galimai degantį namą, durų neatidarančią paauglę ir paupy pradingusį vyrą.

Pirmasis iškvietimas užfiksuotas prieš vidurdienį. Bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs Bokštų kaimo gyventojas pranešė matantis, kad iš Dotnuvos sen., Mantviliškio k., Rytų g. esančio namo veržiasi daug dūmų, galimai dega namas, viduje gali būti žmonių.

„Į vietą atkubėjus ugniagesiams, atviros ugnies nebuvo, mūriniame name (11×10 m dydžio, perdanga gelžbetoninė, stogas dengtas šiferiu) degė kaminas. Iš krosnies išimtos malkos, apžiūrėta palėpė, atkasti prie kamino buvę spaliai. Kaminas buvo neaptinkuotas, nors tai yra privaloma. Name nebuvo ir dūmų detektoriaus, kas irgi yra privalu“, – svarbius dalykus akcentuoja Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Paauglė neatidarė durų

Pavakare, apie pusę penktos, į ugniagesius pagalbos kreipėsi moteris, nurodžiusi, kad negali patekti į namus, esančius A. Kanapinsko g.

„Moteris teigė, kad viduje yra 13 m. anūkė, telefonu ji neatsiliepia, viduje įjungta šviesa, balkono durys praviros. Diskiniu pjūklu nupjauta spyna, patekta į butą, įleistos tarnybos. Bute rasta mergaitė miegojo“, – praneša ugniagesių atstovė spaudai.

Paupy ieškojo vyro

Penktadienio vakarą, 22.10 val. skubėta į Žemaitės g., nes buvo gautas pranešimas, kad vyras, būdamas prie upės, atsiuntė nerimą sukėlusią SMS žinutę, baimintasi, kad vyrui nebūtų nutikę kas blogo.

Ugniagesiai gelbėtojai kartu su policijos pareigūnais išžvalgė 1,5 km Nevėžio upės pakrantės. Paieška vykdyta P. Lukšio, Č. Milošo ir Skongalio g. Jokių vyriškio pėdsakų neaptikta. Po kurio laiko paaiškėjo, kur yra asmuo, tad jo paieška nutraukta. 

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos