Kiekvieno vyro kolekcijoje turėtų būti bent viena stilinga ir patogi striukė, kuri puikiai tiktų pavasariui. Ar dar neturite jums patinkančio varianto? Tada sužinokite tris patarimus, kurie padės išsirinkti!

Kokio modelio striukės tiks lietuviškam pavasariui?

Ar savo drabužių kolekcijoje dar neturite patogios ir stilingos striukės, kuri puikiai tiktų pavasario sezonui? Tada dabar yra puikus laikas atsinaujinti! Žinoma, išsirinkti tobulą striukę gali būti šiek tiek sudėtinga, bet šie trys patarimai tikrai palengvins apsipirkimą. Taigi, apie ką verta pagalvoti, jeigu ieškote naujos vyriškos striukės šiam pavasariui?

Visų pirma, didelis vyriškų striukių asortimentas tikrai padės išsirinkti jums tinkamiausią variantą, tačiau verta pagalvoti apie kelias šio drabužio savybes, kurios padės susiaurinti paiešką ir atrasti tinkamiausią variantą.

Pavyzdžiui, neperšlampamos striukės bus tobulas pasirinkimas pavasariui! Lietuviškas oras gali nustebinti dideliu kritulių kiekiu, todėl neperšlampama striukė tikrai pagelbės – ypač tada, jeigu dažnai pamirštate pasiimti skėtį!

Jums taip pat gali praversti ir didelis bei patogus tokios striukės gobtuvas. Taip būsite geriau pasiruošę bet kokioms oro sąlygoms. Jeigu jūsų kolekcijoje jau yra kokybiški firminiai vyriški batai bei šiltesnis megztinis, tada su jais ir tokia nauja striuke būsite pasiruošę net ir šalčiausiai pavasario dienai!

Kaip išsirinkti kokybišką vyrišką striukę?

Kiekvienas nori nauju pirkiniu džiaugtis ne vieną sezoną – ypač tada, jeigu jis kainavo tikrai nemažai. Kaip išsirinkti tokią striukę, kuri dar ilgai atrodys lyg nauja?

Vienas iš dažnai sutinkamų patarimų – rinkitės firmines striukes, kurių gamintojai jau ne vienerius metus garsėja dėl geros kokybės drabužių. Taip bus didesnė tikimybė, kad išsirinksite puikiai pagamintą striukę ir ja galėsite mėgautis dar ilgai. 

Kokybiška ir gerai atrodanti striukė bus tobula investicija šiam pavasariui! Taip ne tik jausitės patogiai ir šiltai, bet ir galėsite atrodyti stilingai be didelių pastangų – prie prabangiai atrodančios striukės gerai atrodys net ir paprasti klasikiniai džinsai.

Patogus vyriškos striukės dydis – kaip jį išsirinkti?

Net ir itin kokybiška ir stilinga striukė nesuteiks jums daug džiaugsmo, jeigu su ja nesijausite patogiai. Kaip išsirinkti būtent jums tinkamiausio dydžio drabužį?

Daugelis pirkėjų šiais laikais renkasi apsipirkimą internetu – ten jūsų laukia tiek didelis prekių asortimentas, tiek specialūs pasiūlymai, kurie padės patinkančias prekes įsigyti už dar geresnę kainą. Nors tada ir negalite iš karto pasimatuoti prekės, jums tikrai gali pagelbėti drabužių dydžių lentelės, kurias rasite internetinėse parduotuvėse. Būtent šioje lentelėje rasite ne tik jums pagal matmenis tinkamiausią dydį, bet ir įvairius patarimus, kurie padės visą šį matavimo procesą supaprastinti. 

Žinoma, gali būti verta pagalvoti ir apie įvairias mados tendencijas, kai renkatės tokį drabužį. Pavyzdžiui, šiuo metu itin populiarūs šiek tiek padidinti drabužiai (angl. oversized), kurie suteiks jūsų įvaizdžiui laisvumo ir modernumo.

Ar vis dėlto netyčia išsirinkote jums per mažą arba tikrai per didelį dydį? Tada nepamirškite patikrinti parduotuvės prekių grąžinimo taisyklių – dažniausiai tokias prekes galite grąžinti net per 30 dienų!

Užs. Nr. 339.