Jau šį penktadienį, rugsėjo15 d. 17 val. viename iš Kėdainių krašto muziejaus padalinių – J. Monkutės-Marks muziejuje-galerijoje žiūrovų laukia neįprastas renginys „Lėtasis menas“. Kėdainiečiai kviečiami kartu su Sonata Satya (sertifikuota jogos ir sąmoningo kvėpavimo trenere) dalyvauti meditacijoje ir dainuojančių dubenų sesijoje.

Renginio metu bus kalbama apie kūno pojūčius, kvėpavimą, dėmesio sugrąžinimą į meno kūrinį bei kaip apjungti sąmoningumą ir dėmesingumą, kad tikras menas nuramintų, pažadintų kūrybiškumą, padėtų džiaugtis šia akimirka ir būti laimingiems.

Vienas parodas keis kitos

Rugsėjo 15-oji bus paskutinė diena, kai dar galima apžiūrėti J. Monkutės -Marks muziejuje-galerijoje eksponuojamas parodas: Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, dailininko, grafiko, knygų iliustratoriaus Arvydo Každailio 2023 metų piešinių parodą „Kėdainiai“, šiuolaikinio meno parodą „Šventa“ ir Jūratės Kazakevičiūtės autorinę parodą „Šnibždanti miško paklotė“.

Rugsėjo 21 dieną galerijoje bus minimos Janinos Monkutės-Marks 100-osios gimimo metinės. Ta proga yra ruošiamos dvi tarptautinės pluošto meno parodos „Įkvėpimas“ ir „Kūrybiškumas“. Šioms parodoms atrinkti net 70-ies autorių kūriniai iš 18-os šalių Azijoje, Europoje ir Amerikoje.

Janinos Monkutės-Marks muziejaus-galerijos parodų ir renginių lankymas NEMOKAMAS!

Parengta pagal organizatorių inf.

Panašios naujienos