Kovo 11-ąją pačioje Kėdainių senamiesčio širdyje, Didžiojoje gatvėje, duris atvėrė kavos baras „Kavamanija“.

Kavos barą Kėdainių senamiestyje atidarė Benas Cechanavičius ir Vaiga Jarašiūtė.

Kavos barą Kėdainių senamiestyje atidarė Benas Cechanavičius ir Vaiga Jarašiūtė.

Jos įkūrėjai – du jauni kraštiečiai – krakiškis Benas Cechanavičius, tik ką baigęs politikos mokslų bakalaurą ir toliau studijuojantis magistrantūroje, bei kėdainietė Vaiga Jarašiūtė, baigusi komunikacijos mokslus.

Jaunuoliai neslepia, kad noro grįžti į gimtinę nestokojo studijuodami Vilniuje. „Visada kalbėjome, kad Kėdainiai yra šaunus miestas ir neretai nepelnytai nuvertinamas. Grįžimu atiduodame savotišką duoklę. Mums senamiestis patinka. Visada sakėme, kad jei kažką darysime Kėdainiuose, tai būtinai rinksimės senamiestį, kad prisidėtume prie jo pagyvinimo. Maždaug metus laukėme strategiškai gerų patalpų ir pagaliau sulaukėme“, – sakė prie baro su kavos puodeliu grakščiai sukiojęsis Benas.

Benas siūlo paragauti įvairių skonių kavos.

Benas siūlo paragauti įvairių skonių kavos.

Pasak naujojo baro šeimininkų, buvo nemažai skeptikų, kurie teigė, kad toks verskas Kėdainiuose iš anksto pasmerktas. „Kol kas dirbame tik penkias dienas, bet jau turime nuolatinių klientų. Į mūsų barą mielai ateina ir jaunimas, ir stilingos, gražios šeimos, ir senjorai. Atėjusieji prašo vis naujų skonių gėrimo, matome, kad nori viską išbandyti, išragauti ir pasirinkti mėgstamiausius skonius. O pasiūlyti tikrai turime ką – yra ir paprastos stiprios juodos kavos, ir kavos su įvairiais priedais, ir pieniškos kavos su padažais, ir mėtų skonio kakavos, ir įvairių arbatų, ir pieno kokteilių“, – sakė B. Cechanavičius.

Vaiga - kavos smagurė - mėgsta naujienas pati, jų siūlo ir kitiems.

Vaiga – kavos smagurė: mėgsta naujienas pati, jų siūlo ir kitiems.

Vaiga prisipažino esanti didelė kavos mėgėja, ir mėgsta eksperimentuoti: „Pati vis išbandau naujus skonius, juos siūlau ir mūsų baro klientams. Tikrai nepasiilgstu tų gimnazijos laikų, kai per petraukas su draugėmis važiuodavome į degalinę nusipirkti kavos. Mes užpildėme nišą – dabar kavos galima išgerti mūsų „Kavamanijoje“, – kur jauki aplinka ir paslaugūs šeimininkai.“

Baro įkūrėjai dėkingi tėvams, kurie ne tik palaikė idėją – imtis savarankiškos veiklos, bet ir padėjo įrengti pasirinktas patalpas.

„Mūsų siūlomos kavos galima išgerti vietoje arba pasiimti išsinešti. O tuo pačiu gurkšnojant ir pasivaikščioti nuostabiu senamiesčiu. Nepraleiskite progos palepinti save“, – šypsodamiesi užsukti į kavos barą kėdainiečius kviečia svetingieji šeimininkai.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Kėdainiškė

    Šaunuoliai jauni žmonės. Linkiu jiems kuo geriausios sėkmės. O ,kad taip darytų dauguma! Gyvenimas Tėvynėj pašviesėtų. Deja, tingintys mąstyti , kurti , o gal ir nesugebantys,verčiau išvažiuoja dirbti svetimiems.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.