Naglis Šulija

Avinas. Metai bus padalyti į dvi aiškias dalis. Nuo jų pradžios iki gegužės vidurio galėsite džiaugtis fizinių ir ypač dvasinių jėgų stiprumu, tai bus laikas, kai stiprūs norai ne tik virsta stipriais ketinimais, bet ir drąsiai siekiama juos įgyvendinti. Tai puikus laikas tiems, kurių veikla susijusi su saviraiška. Ypač sėkmingas šiuo požiūriu bus kovas ir balandis. Antroje metų pusėje pasidarys svarbu ne kokie šaunūs esate, o kokios apčiuopiamos naudos galima gauti. Pastangos šioje srityje labai produktyvios bus balandį, gegužę ir birželio pradžioje. Vasara bus dosni visokių pramogų, tik kai kada patartina prieš jas renkantis truputį pagalvoti, o svarbesni darbai, visokie reikalai dėsningai nusikels į rudenį.

Jautis. Pirmoji metų pusė bus ganėtinai rami, be ryškesnių įvykių. Žinoma, sausį, vasarį pavyks produktyviai pasidarbuoti darbe, profesijos srityje, o ankstyvas pavasaris suteiks daug progų smagiai pabendrauti su artimais draugais bei aptarti ateities planus su kolegomis darbe. Antroje metų pusėje prasidės veiksmas: pirmiausia labai smarkiai išaugs pasitikėjimas savimi, savo jėgomis (ir jų iš tiesų daugės). Prasidės laikas, kai tarsi savaime ne tik gimsta dideli ir sėkmingi planai, bet ir prasideda sėkmingas jų įgyvendinimas. Vasara atneš nemažai sėkmingos veiklos namie, bus smagu tvarkyti visokius šeimos reikalus, o ruduo apdovanos susitikimais su įdomiais žmonėmis ir pažintimis, kurios gali būti ne tik mielos, bet ir naudingos.

Dvyniai. Metų pradžia pasižymės dideliu energijos, pirmiausia fizinės, antplūdžiu. Labai tikėtina, kad tai bus jau anksčiau prasidėjusios būsenos dalis – pirmieji trys metų mėnesiai bus finalinė jos dalis, tad jeigu yra darbų ar veiklos, kuriai reikia ir fizinių jėgų, ir ryžto, valios – tai yra tas laikas, kai galima sakyti – Fortūna lydi drąsiausius, – ir ji lydės. Atitinkamai, puikiai seksis ne tik sportas, kuriam metas labai palankus, bet ir bet kokie jėgų bei ryžto reikalaujantys darbai. Pavasario viduryje grįšite į normalią būseną, teks apsieiti jau be kosminio dopingo. Vasara atneš daug smagaus ir malonaus judėjimo, tik reikės viską tinkamai suplanuoti. Ruduo bus įprastų darbų ir reikalų tvarkymo laikas. Galimos ir nedidelės smagios pramogos.

Vėžys. Pirmoje metų pusėje teks nemažai padirbėti – darbe, profesijos srityje gali būti nemažai darbų, visokios veiklos – tai gali būti svarbu. Tikėtina, kad vėlyvas pavasaris bus tas laikas, kai šioje srityje galimi svarbūs, ne tik taktinę, bet ir strateginę reikšmę turintys sprendimai ir veiksmai. Vėliau viskas aprims ir pasidarys svarbu daugiau bendrauti – tik ne su bet kuo, o su tokiais pat, kaip jūs. Vasara gali atnešti ne tik guvios veiklos siekiant finansinės sėkmės, bet ir apčiuopiamos naudos. Vasaros pabaiga atneš daug judėjimo, neilgų kelionių ir naujų pažinčių, ne tik smagių, malonių, bet ir naudingų. Visokiems darbams namie labai tiks kalendorinio rudens pradžia, o vėliau dar bus daug smagių pramogų ir malonios kūrybos.

Liūtas. Didžioji metų dalis turės vieną trūkumą – dažnai, o dažniausiai ir be rimtos priežasties, vidinė būsena svyruos tarp nulio ir absurdo. Nulis – tai savęs nuvertinimas – „aš nieko nevertas, aš negraži“ ir panašiai, o absurdas – tai būsena „jei šitaip, tai aš tuoj jums parodysiu! Žinoma, kai veiksmų priežastis tokia, rezultatas yra lengvai nuspėjamas, ypač žvelgiantiems iš išorės. Laimė, antroje metų pusėje pasidarys svarbūs darbo reikalai – šioje srityje galimas rimtas progresas, svarbios užduotys, didės karjeros galimybės. Žinoma, visa tai padės nukreipti dėmesį nuo savęs praktinių ir apčiuopiamų dalykų link. Dėl to rudeniop ims gerėti piniginiai reikalai, bus galima užsiimti ir namais, o vėlų rudenį atsiras ir nemažai smagių pramogų.

Mergelė. Tikėtina, kad šie metai didelių, svarbių darbų, iššūkių gali ir neatnešti, vyraus visokios smulkmenos, kai kada vidutinės svarbos įvykiai. Metų pradžia gali atnešti nedidelių darbų, tai bus palankus laikas užsiimti ir sveikatos, sveikatingumo dalykais. Darbui, karjerai bus skirtas vėlyvas pavasaris ir vasara. Pavasarį prasidės ir santykių patikrinimas – gali paaiškėti, kad būti vieniems kai kada gali būti net geriau, nei palaikyti ryšį, kuris yra netikęs, išsisėmė. Vasara atneš nemažai darbų darbe, profesijos srityje, taip pat tai laikas, kai patogu aptarti reikalus ir ateitį su kolegomis. Spalį gali atsirasti piniginių reikalų, vėliau ir neilgų kelionių, patiks plėsti akiratį. Taip pat ruduo – laikas, kai dažniau reikės pagalvoti ką apie viską manote ir kam ką sakote.

Svarstyklės. Metų pradžia – tai laikas, kai plėtojami asmeniniai ryšiai ir santykiai. Galimos puikios pažintys, tiktų atnaujini ir senus ryšius, tikėtini ir nauji asmeniniai ryšiai. Panašu, kad produktyviausias čia bus kovas ir balandis. Taip pat tai laikas, kai galima kovoti dėl teisingumo, taip pat ir juridiniais būdais. Vasarą tokių galimybių langas užsivers, tačiau bus kitų galimybių. Tarkime, vasaros pradžioje bus daug puikių galimybių pasireikšti darbe, profesijos srityje. Gali būti, kad darbymetis nusitęs per didžiąją vasaros dalį. Antroje jos pusėje pasidarys svarbi kolektyvinė veikla – atsiras daugybė priežasčių ne tik susitikti, su artimais draugais, bet ir kai ką smagaus nuveikti visiems kartu. Piniginiai reikalai naudos atneš vėlyvą rudenį.

Skorpionas. Metų pradžia atneš nemažai smulkaus bruzdesio – žiemą bus daug susitikimų ir kalbų apie tai, kaip viskas turi būti, po to reikės užsiimti namų, šeimos reikalais, galbūt patvarkyti ar pagražinti savo būstą. Žiemos pabaiga ir ankstyvas pavasaris atneš smagių pramogų, tai geras laikas kūrybai. Atrodo, asmeninis gyvenimas tuo metu irgi bus puikus. Vasaros pradžioje pasidarys svarbūs asmeniniai santykiai – prasidės laikas, kai mezgasi rimti, ilgalaikiai, abipuse pagarba, supratimu ir net nauda grįsti ryšiai, kuriuos norisi išlaikyti kaip galima ilgiau. Arba tiesiog amžinai. Vasara taip pat gali atnešti ir nelabai didelių, bet gana svarbių darbų darbe, profesijos srityje. Rudenį kiek aprimsite, bet jo pabaigoje vėl atsigausite ir imsite ieškoti naudos sau.

Šaulys. Pirmoji metų pusė gali būti ganėtinai sudėtinga. Viena vertus, bus daug visokių nelabai didelių, bet gana svarbių darbų ir visokių reikalų – tuoj po Naujųjų gali tekti rūpintis piniginiais reikalais, vėliau teks reikės daug bendrauti, daug judėti, plėsti akiratį, o vasarį ir kovą teks rūpintis namų reikalais ir namiškių laime bei patogumais. Be to, iki balandžio santykiai su kai kuriais asmenimis gali būti ganėtinai įtempti (vėliau įtampa praeis). Taip pat pirmasis pusmetis gali ne kartą nudžiuginti labai turiningu asmeniniu gyvenimu ir atneš nemažai malonių pramogų. Antrasis pusmetis bus dalykiškas: atsiras daug nedidelių, bet gana svarbių reikalų, darbų, kuriuos reikės atlikti, be to, tai puikus metas rūpintis sveikatos ir sveikatingumo reikalais. Ir žemės ūkiu, jei jis patinka.

Ožiaragis. Metai gana aiškiai bus padalyti į dvi svarbias dalis. Pirmoji dalis – beveik iki metų vidurio, – bus paskirta visokiems asmeniniams reikalams. Žiemą bus piniginių reikalų ir kartu tam tikros naudos, vėliau teks labai sėkmingai užsiimti namų, šeimos reikalais ir darbais šioje srityje. Gali būti, kad pavyks pagerinti, pagražinti savo būstą. Antroji metų pusė – tai savotiška šventė: bus daug smagių įvykių, asmeninis gyvenimas atrodys vis geriau, tai puikus metas atsiskleisti kūrybinėms jūsų savybėms. Vasaros pabaiga apdovanos puikia kelione, bet vėliau reikės grįžti į darbus ir dėmesį nukreipti šia linkme. Vėlyvas ruduo bus skirtas artimiems draugams.

Vandenis. Metų pradžia vargu ar nuteiks rimtai, norėsis tiesiog plaukti pasroviui. Žiemą bus nemažai bendravimo neįpareigojančiomis temomis, žiemos ir pavasario sandūroje atsiras nedidelių, tačiau gana svarbių piniginių reikalų, tikėtina ir tam tikra nauda. Viskas pasikeis vėlyvą pavasarį: svarbiausiu akcentu taps namų, šeimos reikalai, kuriais užsiimti ir norėsis, ir reikės. Ateis palankus metas didinti, plėsti ar bent jau gerinti savo esamą būstą. Vasara prabėgs rūpinantis kasdieniais reikalais, bet antroji jos pusė gali nudžiuginti maloniais susitikimais, pažintimis, kurios gali virsti ilgalaikiais maloniais ryšiais ir santykiais. Ruduo gal apdovanoti kelionėmis, žiniomis iš toli, taip pat gana svarbiais darbais darbe, profesijos srityje.

Žuvys.Bendrai paėmus, pirmąjį pusmetį bus svarbu piniginiai, turtiniai reikalai, mat ir aplinkybės taip klostysis, ir vidinė būsena bus tokia, kad ir reikės, ir norėsis užsiimti piniginiais, turtiniais reikalais. Svarbiausias laikas čia bus ir didžiausios naudos tikėtis bus galima balandį ir gegužę. Vėliau aistros dėl pajamų aprims ir žvilgsnis nukryps į aplinką. Prasidės laikas, kai labai patogu ir smagu daug bendrauti ir daug judėti. Galimos naujos svarbios ir svarios pažintys. Tai bus labai geras pusmetis tiems, kurie mokosi ar moko kitus. Be to, vasaros pradžia nudžiugins smagiomis pramogomis ir asmenine kūryba, rudens pradžia apdovanos svarbiomis pažintimis, o ruduo – įspūdingomis kelionėmis. Dirbti darbe norėsis vėlų rudenį.

Pixabay“ nuotr.