Kėdainių rajono savivaldybės kontroliuojamai bendrovei „Kėdainių vandenys“ ir toliau vadovaus Rimgaudas Praninskas, čia dirbantis nuo 2019 metų pradžios. Tai paaiškėjo po šiandien vykusio bendrovės valdybos posėdžio, kuriame nuspręsta, kad R. Praninskas lieka savo poste.


Po praėjusią savaitę kilusio skandalo, kai ištyrus centralizuotai tiekiamą vandenį jame buvo rasta gerokai didesnis nei leistina gyvsidabrio kiekis, visų pirma patys juodžiausi debesys pakibo virš R. Praninsko galvos.

Iš Kėdainių rajono vadovų – tiek mero Valentino Tamulio, tiek savivaldybės administracijos direktoriaus Arūno Kacevičiaus – girdėjosi raginimai R. Praninskui prisiimti atsakomybę, o V. Tamulis dėl „Kėdainių vandenų“ vadovo veiksmų net kreipėsi į teisėsaugą.

Priekaištauta R. Praninskui buvo dėl to, kad laiku neinformavo Kėdainių rajono savivaldybės vadovų apie gautus vandens tyrimų duomenis. Net ir šią istoriją narpliojantiems politikams „Kėdainių vandenų“ vadovas pripažino, kad buvo padaryta klaidų: iš pradžių administracijos direktoriui A. Kacevičiui buvo išsiųstas laiškas su netikslia informacija, o kai buvo išsiųsti tikslūs duomenys, pasirodo, kad A. Kacevičius jų negavo.

Dėl šios istorijos, kai gyventojai buvo pavėluotai informuoti apie nustatytą taršą vandenyje, Kėdainių rajono savivaldybės tarybos nariai administracijos direktorių A. Kacevičių taip pat ragino prisiimti atsakomybę, tačiau administracijos vadovas buvo vienas pirmųjų, kuris pareiškė, kad bus kreiptasi į „Kėdainių vandenų“ valdybą dėl R. Praninsko nušalinimo.

„Pats bendrovės vadovas pripažįsta, kad klaidų buvo padaryta. Tačiau būtina padaryti viską, kad jos nesikartotų ateityje. Kaip tik šiuo metu yra sudaryta darbo, atliekanti vidinį tyrimą, po kurio, tikiu, kad tokie nesusipratimai nesikartos“, – teigė bendrovės „Kėdainių vandenys“ valdybos pirmininkas Algimantas Žvikas.

 

4 Responses

 1. Iš tikrųjų

  Kad pranešimas su tikslia tyrimų rezultatų informacija, tikrai buvo išsiųstas savivaldybės administracijai, gerb. R.Praninskas galėjo savo kompiuteryje padaryti išsiųsto laiško kopiją, juk kompiuteryje viskas užfiksuota, Ir nunešęs įteikti tiems ponams daiktinį įrodymą.
  Dabar galima įtarinėti melu ir vieną, ir kitą.
  Apskritai, tą galima padaryti ir dabar .Nukopijuoti ir nuotrauką patalpinti laikraštyje. Visi pamatys tiesą.

  Atsakyti
  • ats

   Jusu mineto laisko siuntimo info buvo pademonstruota viesai dar 22d. posedzio metu. Laiskas buvo issiustas Kaceviciui 17d, kartu su laisku VSC, pastarieji gavo, Kacevicius – ne. Tuomet laiska jau gavo pakartotinu siuntimu 18d., kaip ir tel. skambuti. Tai akivaizdu kad cia jau Kaceviciaus el. pasto tech. problemos, apart teksto suvokimo problemu. Taip pat visu kitu savivaldybes administracijos klaidu, tame tarpe ir diletantisko PANIKOS sukelimo. Nemaciau kad priisiimtu kuris nors is valdanciuju daugumos bent menkiausia atsakomybe.

   Atsakyti
 2. Na

  Akivaizdu, kad virusas įsimetęs ir į el.paštą ir į visų sąžinę.

  Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.