Vis daugiau gyventojų renkasi „Regitros“ paslaugas gauti jiems patogiausiu būdu, neišeinant iš namų – daugiau nei pusė visų klientų aktyviai naudojasi portalu eKETRIS. Kiekvieną mėnesį šiame skaitmeninių paslaugų portale sulaukiama vidutiniškai po 107 tūkst. įvairiausių užsakymų tiek iš fizinių, tiek ir iš juridinių asmenų.

Populiariausiomis paslaugomis ir toliau išlieka transporto priemonių įgijimo ir perleidimo deklaravimas bei perregistravimas naujo valdytojo vardu. Kaip žinia, sudarius automobilio įsigijimo sandorį, pirmiausia pirkėjas turi pateikti įgijimo deklaraciją, o pardavėjas turi patvirtinti jam pateiktą perleidimo deklaraciją. Abi pusės šiuos veiksmus visiškai nemokamai gali atlikti eKETRIS portale vos per keletą minučių.

Beje, klientai noriai naudojasi galimybe sutaupyti – transporto priemonės duomenų keitimui, išregistravimo ar įregistravimo, išduodant transporto priemonės registracijos dokumentą, paslaugoms, kurios vykdomos per eKETRIS portalą taikoma 20 proc. nuolaida.

Internetu taip pat patogu išsirinkti patinkančius numerio ženklus. Jei numerio ženklai dar nepagaminti, tam reikalingos 5 d. d., po kurių vairuotojai juos gali priskirti savo turimam automobiliui taip pat nuotoliniu būdu. Dažnai manoma, kad vardinius numerio ženklus aktyviausiai renkasi juridiniai asmenys, visgi jų prašymai sudaro vos apie 15 proc. ir likusią – didžiąją dalį – sudaro fizinių asmenų užsakymai. Vien praėjusiais metais buvo sulaukta apie 1,3 mln. užsakymų: juridinių asmenų prašymai sudarė 47 proc., likusi dalis, t. y. 53 proc., pateikti fizinių asmenų, iš kurių nors ir didžiąją dalį klientų sudaro vyrai, net ketvirtadalį visų paslaugų užsako moterys. Beje, vidutinis klientų amžius siekia 39 metus, o vyriausiam „Regitros“ klientui – 99 metai. Senjorai gana aktyviai renkasi transporto priemonės perleidimo paslaugas, teikia įgijimo deklaracijas ir registruoja transporto priemones.

Primename, kad internetu galima ne tik įregistruoti Lietuvoje prieš tai registruotą transporto priemonę, įsigijus automobilį gauti nemokamai savininko deklaravimo kodą (SDK), bet ir pasirinkti  užsakytų numerio ženklų bei registracijos dokumento gavimą tiesiai į namus ar artimiausią paštomatą, o sutaupytą laiką skirti sau.

VĮ „Regitra” inf.