Gyventojai toliau dosniai dalija pinigus sukčiams – ketvirtadienį policija gavo dar kelis pranešimus apie dėl sukčių prarastas nemažas pinigų sumas. Būkite budrūs.

Apie 12 val. 50 min. į Klaipėdos apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 68 metų moteris. Ji pranešė, kad trečiadienį jai į mobiliojo ryšio telefoną paskambino nenustatyti asmenys, jie apgaulės būdu išviliojo 10 tūkst. eurų.

Taip pat ketvirtadienį į uostamiesčio policiją kreipėsi 37 metų moteris.Ji pranešė, kad nuo praėjusių metų iki šių metų gegužės 9 dienos nenustatyti asmenys per internetinę investavimo platformą apgaulės būdu iš jos išviliojo 20 tūkst. 743 eurus.

Dar du žmonės nuo sukčių nukentėjo Vilniuje ir Ukmergės rajone.

Trečiadienį, apie 16 val., Vilniuje, nepažįstama moteris, paskambinusi telefonu, iš 56 metų moters apgaule išviliojo banko mokėjimo kortelę ir iš jos banko sąskaitos pasisavino 1 tūkst. eurų.

Ketvirtadienį, apie 10 val., Ukmergės rajone, telefonu paskambinę nepažįstami asmenys prisistatė JAV technologijų kompanijos „Google“ atstovais.

Sukčiai iš 55 metų moters banko sąskaitos apgaule išviliojo 7 tūkst. 900 eurų. Policija dėl visų įvykių pradėjo ikiteisminius tyrimus.