Kėdainių rajono savivaldybės administracijai sulaukus gyventojų nusiskundimų dėl to, kad šalia Ramybės skvero nuo J. Basanavičiaus gatvės statomi automobiliai ne tik sukelia nepatogumų pėstiesiems, bet ir užstoja sutvarkyto skvero ir fontanų vaizdus, 2017 m. kovo 1–15 dienomis buvo inicijuota gyventojų apklausa šiuo klausimu Kėdainių rajono savivaldybės interneto svetainėje www.kedainiai.lt

Ši apklausa nebuvo reprezentatyvi ir buvo vykdoma norint preliminariai sužinoti bendruomenės nuomonę dėl automobilių statymo prie Ramybės skvero.

Į anketos klausimus buvo atsakyta 369 kartus, iš jų 49,6 proc. (183 balsai) atsakė – „taip“, o 47,4 proc. (175 balsai) – „ne“, 3 proc. (11 balsų) – „nežinau“.

Kadangi skirtumas tarp atsakymų yra minimalus, taip pat kai kurios gyventojų grupės išreiškė pastabų, kad buvo galima balsuoti ne vieną kartą, savivaldybės administracija inicijuoja pakartotinę apklausą dėl automobilių statymo prie Ramybės skvero. Apklausa vykdoma nuo kovo 27 d. iki balandžio 7 d.

Kad būtų užtikrintas apklausos skaidrumas, apklausos dalyviai, norėdami išreikšti savo nuomonę, prie apklausos modulio turės jungtis per Elektroninius valdžios vartus ir savo nuomonę galės pareikšti tik vieną kartą.

Kviečiame dalyvauti apklausoje ir išsakyti savo nuomonę nuo kovo 27 d. iki balandžio 7 d.

Kėdainių rajono savivaldybės informacija

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.