Penktadienio vakarą, pasitinkant vieną svarbiausių vasaros švenčių – Onines, Gudžiūnų miestelyje vyko tradicinė vasaros šventė.

Tradiciškai Oninės – tai derliaus prinokimo šventė, kai baigiami patys sunkiausi ir didžiausi vasaros darbai bei galima džiaugtis jų vaisiais, naujo derliaus duona.

Gudžiūnų bendruomenė irgi gali didžiuotis savo darbo ir miestelio gyventojų susitelkimo vaisiais, nes per pastaruosius metus nuveikta nemažai, o ypač džiugina šiemet Gudžiūnuose atidarytas vaikų dienos centras.

„Bendruomeniškumas – tai galimybė kiekvienam įgyvendinti iniciatyvą ir kurti aplinką, kurioje būtų gera gyventi visiems“, – šventės metu sakė Gudžiūnų bendruomenės centro pirmininkė Vilma Povilauskienė.

Šventė tradiciškai pradėta vyriausių miestelio jubiliatų sveikinimais, o jų tą vakarą pagerbta net penkiolika.

Linkėjimus gudžiūniškiams eilėmis išsakė vaikų dienos centro lankytoja Judita, koncertavo Akademijos kultūros centro Gudžiūnų skyriaus kolektyvai, V. Povilauskienės ir jos sūnaus Ryčio duetas, pop muzikos grupė.

Panašios naujienos

2 Responses

  1. Ana

    Štai kur yra mūsų tautos jėga. Onutės ir Onas su jų diena, ir ne tik jas – visus mus, tiesiog meilės ir šviesios nuotaikos!

    Atsakyti
  2. tomas

    Nesuprantu visai, pikti liežuviai plaka, kad į šį laikraštuką ,,įsifiltravo,, buvusi DP uspaskio darbuotoja ir labai lojali , tai yra Estela, negi Grinkus jau nebesupranta, ką daro, juk jin ir liko dūšioj sava.Nijolė taip nepadarytų, Saulius nežino KGB METODŲ, tačiau kažkaS TAIP MOKA PUIKIAI.Manau , gal atsipeikes su kuom susidėjo.

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.