Lietuvos kelių policijos tarnyba departamento svetainėje internete informuoja, kad policijos pareigūnai, siekdami užkardyti Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus, mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia žmonės, skaičių gruodžio mėnesį visoje šalyje vykdo įvairias policines saugaus eismo užtikrinimo priemones.

policijaŠią savaitę vyksta transporto priemonių važiavimo greičio kontrolė.

Kitą savaitę vyks transporto priemonių vairuotojų blaivumo patikrinimai (tai Europos kelių policijos tinklo TISPOL inicijuota prevencinė priemonė, kuri bus vykdoma daugelyje Europos šalių), taip pat: pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolė, atšvaitų, kitų šviesą atspindinčių elementų naudojimo tamsiuoju paros metu kontrolė.

Gruodžio 14-20 dienomis pareigūnai tikrins saugos diržų naudojimo, vaikų vežimo automobiliuose taisyklių laikymąsi, taip pat kontroliuos naudojimąsi mobiliojo ryšio priemonėmis vairuojant.

Gruodžio 28 d., pošventinį pirmadienį vyks transporto priemonių vairuotojų blaivumo patikrinimai. Policijos pareigūnai prašo visų eismo dalyvių būti atsakingais ir drausmingais, laikytis nustatytos tvarkos kelyje, kad išvengtume ne tik nemalonumų, bet ir skaudžių eismo įvykių. Saugią mums aplinką privalome kurti kartu.

Panašios naujienos

One Response

  1. vairuotojas

    cia kazin kedainiu policijai tai galioja ar ne ,nes paskutiniu laiku tai atrodo kad kedainiu keliu patruliai kazkur dinge gal sausi bakai vyram tai siulau pasakyt susimesim

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.