Kelionės į užsienį dažnai būna apipintos mitais, kurie gali atbaidyti nuo galimybės aplankyti naujas vietas. Galbūt ir jūs dažnai pasvajojate apie tokias keliones, tačiau vis nesiryžtate tam? Tuomet neleiskite nusistovėjusiems mitams atimti iš jūsų ypatingos galimybės pažinti pasaulį! Pagrindinius iš jų jau visai netrukus paneigsime šiame straipsnyje.

1 mitas: keliauti yra brangu

Vienas iš labiausiai paplitusių klaidingų įsitikinimų apie keliones yra tas, kad keliauti brangu. Tačiau tiesa ta, kad tai daryti galima ir neišleidžiant daugybės pinigų! Svarbiausia – skirti laiko paieškoms ir būti kantriems. Pavyzdžiui, įvairias poilsines keliones pigiau galima įsigyti ne piko metu, vykstant kelionių išpardavimams arba tuomet, kai skelbiami paskutinės minutės pasiūlymai.

Be to, verta turėti omenyje, kad perkant kelionių paketus, į kuriuos įeina skrydžiai, bagažas, pervežimai iš / į oro uostą, viskas įskaičiuota maitinimas ir kitos paslaugos, dažnai galima sutaupyti dėl agentūros siūlomų palankių sąlygų.

2 mitas: kalbos barjerai labai apsunkina keliones į užsienį

Dar vienas paplitęs mitas yra tas, kad keliauti į šalį, nemokant jos kalbos, yra pernelyg sudėtinga. Nors kalbos barjerai gali kelti tam tikrų iššūkių, daugeliu atvejų jie nesugadina kelionės įspūdžių. Gyvename technologijų amžiuje, kuomet kalba yra mažesnė kliūtis nei bet kada anksčiau.

Šiuolaikinės vertimo programėlės gali padėti užpildyti bendravimo spragas, be to, daugelis žmonių visame pasaulyje kalba angliškai arba bent šiek tiek supranta šią kalbą. Kuo puikiausiai veikia ir neverbalinis bendravimas (gestai bei veido išraiškos). Todėl svarbiausia – nebijoti bendrauti ir tai daryti drąsiai!

3 mitas: įžymios vietos visada yra geriausios

Trečiasis dažnai klaidingas įsitikinimas apie keliones į užsienį yra tas, kad žymiausios vietos visada yra geriausios. Ikoniškos įžymybės ir populiarios turistinės vietos tikrai turi savo žavesio, tačiau dažnai jos būna perpildytos ir nesuteikia tokios patirties, kokios tikimasi.

Keliaudami po mažiau lankomas vietoves, galite atrasti ypatingų dalykų ir patirti tikresnį vietos pojūtį: mažiau žinomos vietos dažnai suteikia unikalių kultūrinių įspūdžių, yra ramesnės ir leidžia artimiau pabendrauti su vietiniais gyventojais.

Taigi, tikėti šiais mitais tikrai neverta. Pamirškite juos ir atraskite malonumą, kurį suteikia kelionės! Pripildykite savo gyvenimą naujais atradimais, įspūdžiais ir patirtimis. Suteikite sau galimybę atsipalaiduoti ir pailsėti šalyje, apie kurią jau seniai svajojate!

Užs. Nr. 285.

Panašios naujienos