Vėlų pirmadienio vakarą specialiosios tarnybos gavo neraminantį pranešimą, kad Dotnuvos seniūnijos gyventojas grasina padegti savo gyvenamąjį namą, pats apsipylė benzinu. Į nurodytą vietą nedelsiant išsiųstos pagalbos tarnybos.

Kaip teigė Bendrojo pagalbos centro atstovė spaudai Vilma Juozevičiūtė, pranešimas apie įvykį Vainotiškių k., Vainotiškių g. buvo gautas po pusės vienuoliktos vakaro. Skambinusi moteris pranešė, kad neblaivus, daug dienų girtavęs vyras apsipylė benzinu ir bandė pasidegti, taip pat grasino, kad sudegins namus. Nors ji iš jo atėmė benziną ir degtukus, bet nerimavo ir prašė pagalbos. Informacija buvo perduota policijai, greitosios medicinos pagalbos tarnybai ir priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms.

Kadangi vyras grasino padegti namus, į įvykio vietą išsiųsti keli ugniagesių ekipažai. Pirmieji atvyko Dotnuvos komandos ugniagesiai.

„Atvykus ugniagesiams, degimo nebuvo. Grasinusį pasidegti pilietį sulaikė policijos pareigūnai. Į pagalbą skubėję Kėdainių ir Krakių ugniagesių ekipažai atšaukti kelyje“, – pranešė ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Atvažiavę medikai apžiūrėjo vyriškį. Įvykio aplinkybes aiškinosi policijos pareigūnai.

Kėdainių mugės“, Kauno PGV, BPC inf.

Asociatyvi nuotr.