Rajono meras Saulius Grinkevičius su komanda tesi rinkiminius pažadus. Dar būdamas rajono Tarybos nariu S. Grinkevičius lankėsi Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro Greitosios medicinos pagalbos skyriuje ir matė, kokiomis sudėtingomis sąlygomis dirba bei ilsisi medikai. 

Rajono meras S. Grinkevičius su Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro direktore Audrone Rimkevičiene ir vyresniąja slaugos specialiste Jolanta Vaišviliene aptarė vykdomo remonto darbus.

Rajono meras S. Grinkevičius su Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro direktore Audrone Rimkevičiene ir vyresniąja slaugos specialiste Jolanta Vaišviliene aptarė vykdomo remonto darbus.

Savo rinkiminiuose pažaduose S. Grinkevičius skelbė, kad ieškos galimybių pagerinti sudėtingą ir būtiną darbą dirbančių Greitosios medicinos pagalbos skyriaus specialistų darbo sąlygas. „Gerai, kad ilgai neteko laukti, kol pažadus išpildysime. Pavyko rasti būtinų remontui lėšų. Numatėme šį skyrių sutvarkyti dviem etapais per porą metų, tačiau po konkursų atsirado vilčių, kad galbūt visus darbus pavyks baigti per metus. Pirmuoju etapu Greitosios medicinos pagalbos skyriaus atnaujinimui buvo skirta apie 50 tūkstančių eurų, antruoju – kiek daugiau. Smagu matyti, kad darbai vyksta, statybininkai dirba ir nori kuo greičiau baigti skyriaus atnaujinimą, kad medikai grįžtų į įprastą darbo ritmą“, – sakė remontuojamą Greitosios medicinos pagalbos skyrių aplankęs rajono meras Saulius Grinkevičius.
Kėdainių pirminės sveikatos priežiūros centro direktorė Audronė Rimkevičienė džiaugėsi, kad skyriaus remonto darbai įsibėgėja ir statybininkai dirba labai atsakingai: „Mūsų darbuotojai labai džiaugiasi, kad pagaliau buvo rasta galimybių atnaujinti Greitosios medicinos pagalbos skyrių. Manome, kad mums pasisekė ir su statybininkais. Bendrovės „Apdaila“ kolektyvas darbus pradeda labai anksti ir tęsia iki vėlyvo vakaro.“
Greitosios medicinos pagalbos skyriaus vyresniosios slaugos specialistės Jolantos Vaišvilienės teigimu, šiuo metu skubios medicinos pagalbos slaugos specialistai dėl vykstančio remonto turi šiokių tokių nepatogumų, tačiau dėl jų nesiskundžia: „Palyginus su tomis blogomis sąlygomis, kokias turėjome, dabartiniai nepatogumai nėra baisūs. Žinome, kad reikia truputį pakentėti ir viskas bus gerai. Matome šviesą tunelio gale ir tai mums tik kelia nuotaiką. Esame dėkingi savo įstaigos ir rajono vadovams, kad jie pagaliau ėmėsi gerinti mūsų skyriaus darbuotojų darbo sąlygas. Aišku, dar reikėtų atnaujinti automobilių parką. Tikimės, kad po remonto sulauksime ir naujų baldų.“

Greitosios medicinos pagalbos skyriaus patalpos po ilgų metų pagaliau sulaukė statybininkų rankų.

Greitosios medicinos pagalbos skyriaus patalpos po ilgų metų pagaliau sulaukė statybininkų rankų.

Rajono meras, atvykęs apžiūrėti remontuojamų Greitosios medicinos pagalbos skyriaus patalpų, ne tik domėjosi, kaip vyksta kabinetų ir pastato išorės atnaujinimas, bet ir teiravosi apie vėdinimo, šildymo sistemų renovaciją. „Manau, kad šitą skyrių turime padaryti tvarkingą ir patogų. Greitosios medicinos pagalbos specialistai dirba labai atsakingą darbą. Jų laukiame itin atsakingomis minutėmis. Tad turime stengtis sudaryti kuo geresnes darbo sąlygas medikams, kad jie galėtų laiku padėti kitiems“, – sakė S. Grinkevičius.
Viešąjį konkursą laimėjusi UAB ,,Apdaila“ remonto darbus greitosios pagalbos skyriuje pradėjo gegužės pradžioje.
Kaip sakė UAB ,,Apdaila“ statybos darbų vadovas Algimantas Meškuotis, šiuo metu – pats darbų įkarštis. Baigus apšiltinti fasadą, jis bus nudažytas, bus apšiltinti ir pastato pamatai, atnaujinta stogo danga, įrengiama lietaus nuvedimo sistema. Keičiami šalto bei karšto vandens vamzdynai, taip pat šildymo sistemos vamzdynai. Patalpų viduje keičiami sanitariniai prietaisai ir radiatoriai, įrengiama ventiliacija. Trijose patalpose atliekamas sienų ir lubų remontas, keičiama grindų danga, dažomos sienos, keičiamas elektros skydas. Numatyti darbai turi būti įvykdyti per keturis mėnesius.

Panašios naujienos