Sąskaitų tvarkymas – varginantis ir ilgai užtrunkantis procesas, kurį kiekvienas norime kiek įmanoma palengvinti. Nenuostabu, kad vis daugiau įmonių ieško būdų, kurie galėtų padėti sukurti efektyvesnius darbo procesus. Vienas iš populiariausių sprendimų – skaitmenizuotos apskaitos tvarkymo sistemos, leidžiančios siųsti, gauti, išrašyti bei apmokėti sąskaitas vienoje platformoje. Struktūrizuotas sąskaitų tvarkymas pagerina darbo kokybę bei užtikrina efektyvų darbo procesą.

Greitas sąskaitų išrašymas

Sąskaitų išrašymas gali užimti daug jūsų brangaus laiko, ypač jei sąskaitų išrašoma nemažai. Vienas iš skaitmenizuotos apskaitos tvarkymo sistemos privalumų – sąskaitų šablonai. Jie padeda paspartinti sąskaitų išrašymą ir sutaupo laiko ieškant tinkamai paruoštų sąskaitų pavyzdžių. Toks būdas yra kur kas greitesnis ir saugesnis nei išrašyti sąskaitas rankiniu būdu, kadangi tai suteiks galimybę išvengti klaidų. Naudodami skaitmenizuotą sąskaitų tvarkymo sistemą, visas išrašytas ir gautas sąskaitas galėsite archyvuoti vienoje platformoje. Archyvuodami sąskaitas vienoje sistemoje galėsite atlikti paprastą ir greitą sąskaitų paiešką bet kuriuo metu. Skaitmeninis sąskaitų archyvavimas suteikia galimybę nebeieškoti pasimetusių sąskaitų aplankuose ir taip sutaupyti vietos tiek kabinete, tiek kompiuteryje.

Greitas sąskaitų apmokėjimas

Pardavimo sąskaitas faktūras siunčiate el. paštu? Tai reiškia, kad atliekate rankinį darbą, kuriame gali pasitaikyti klaidų – galite išsiųsti sąskaitą ne tuo adresu ar neprisegti PDF dokumento. Šios klaidos gali užimti daugiau jūsų laiko. Naudojant skaitmenizuotą apskaitos tvarkymo platformą, sąskaitos automatiškai yra pristatomos tiesiai į jūsų kliento naudojamą sistemą. Pati platforma parenka efektyviausią būdą sąskaitos pristatymui: el. sąskaitos kanalais, RC „e.sąskaita“ (jei klientas yra viešojo sektoriaus įmonė) ar tradiciškai el. paštu. Jei sąskaitoje yra patalpintas „apmokėti“ mygtukas, klientas gali atlikti apmokėjimą vos kelių mygtukų paspaudimais. Sąskaitų tvarkymo platformoje galėsite susieti visas savo banko sąskaitas, matyti jų likučius ir išrašus. Taip pat šioje sistemoje yra galimybė stebėti sąskaitų apmokėjimo būseną realiu laiku: visad žinosite, kada sąskaitos jau yra apmokėtos, o kurių sąskaitų mokėjimo terminas artėja.

Skaitmenizuotos sąskaitų tvarkymo platformos suteikia galimybę daugiau laiko skirti kitiems svarbiems darbams atlikti. Jums nereikės gaišti laiko sąskaitas išrašant ir apmokant. Verslas, kuris naudojasi buhalterinės apskaitos tvarkymo platforma, gali lengviau susitelkti į savo pagrindinę veiklą ir taip efektyviau valdyti visus su įmonės plėtra susijusius klausimus.

Užs. Nr. 124