„Google“ panaikino asmenų, įtrauktų į Europos Sąjungos (ES) sankcijų sąrašą, paskyras, pranešė Lietuvos radijo ir televizijos komisja (LRTK).  

Skelbiama, kad dėl į ES sankcijų sąrašą įtrauktų asmenų paskyrų panaikino trečiadienį į paieškos platformos „Google“ bei vaizdo dalijimosi platformos „YouTube“ atstovus kreipėsi LRTK.

Tuo metu penktadienį „Google” pranešė, kad gavusi prašymą bei laikydamasi savo įsipareigojimų dėl taikomų sankcijų, panaikino nurodytas paskyras.

Aktyvios oficialios paskyros priklausė Rusijos Federacijos dainininkams, aktoriams, televizijos laidų vedėjams – Oleg Mikhaylovich Gazmanov, Nikolay Viacheslavovich Rastorguev (grupė Liubė), Grigoriy Viktorovich Lepsveridze (Grigoriy Leps), Yulia Dmitrievna Chicherina, Yaroslav Yuryevich Dronov (Shaman), Vyacheslav Rafaelevich Manucharov, Polina Sergeevna Gagarina.

ELTA primena, kad nuo Rusijos pradėto karo Ukrainoje pradžios ES yra patvirtinusi 14 sankcijų paketų, kuriuose numatytos įvairios sankcijos asmenims ir subjektams, atsakingiems už veiksmus, kuriais kenkiama arba keliama grėsmė Ukrainai.

Autorius

Panašios naujienos