Liepos 3-ąją bus minima Globėjų diena, o jos išvakarėse Kėdainių pagalbos šeimai centras dar plačiau atveria savo duris ir kviečia iš arčiau pažinti globą.

Artėjančios globėjų dienos proga Kėdainių pagalbos šeimai centras drąsiausius globėjus pakvietė į nekasdienę fotosesiją, o gautu rezultatu dalijasi su visa Kėdainių krašto bendruomene – Mikalojaus Daukšos viešojoje bibliotekoje atidaryta paroda „Vasara Radvilų mieste“.

Arvydas Kantautas įamžino penkiolika globėjų šeimų ir jų globotinių. Jie, pasipuošę senoviniais rūbais, prieš fotoobjektyvą pozuoja įvairiose Kėdainių senamiesčio vietose.

Pasak Kėdainių pagalbos šeimai centro direktorės Sandros Sagatienės, toks sumanymas yra centro bendruomenės indėlis artėjančio Kėdainių jubiliejaus proga: „Džiaugiamės, kad gyvename nuostabiame mieste. Artėjantis Kėdainių gimtadienis – šventė mums visiems. Tad mūsų šeimos drąsiai priėmė iššūkį įsiamžinti nekasdienėje aplinkoje ir rezultatu pasidalyti su kitais. Labai džiaugiuosi nuostabiai drąsia, atvira ir gera mūsų  globėjų šeima. Iš viso rajone turime 101 globėją, kurie globoja per pusantro šimto vaikų. Ačiū jiems visiems, kad savo meile dalijasi su vaikais, kuriems reikalinga globa“, – sveikindama parodos dalyvius sakė S. Sagatienė.

Parodos atidarymo dalyvius sveikinęs Kėdainių rajono savivaldybės meras Valentinas Tamulis dėkojo globėjams už jų sprendimą ištiesti rankas vaikams, kuriems teko susidurti su netikėtais gyvenimo iššūkiais: „Jūsų pavyzdys ir siekis padėti vaikams užaugti visavertėje aplinkoje dar kartą parodo, kad mūsų bendruomenėje gausu geraširdžių ir šeimos židinius saugančių žmonių. Ačiū Jums už tą nuostabią dovaną, kurią Jūs dovanojate vaikams“.

Be parodos Pagalbos šeimai centro kolektyvas kėdainiečius dar kviečia į paskaitą „Pozityvioji tėvystė“ ir į kino teatrą po atviru dangumi.

Parengta pagal Kėdainių r. savivaldybės inf.

Panašios naujienos