Vakar apie 13.40 val. Dotnuvos miestelyje policija sulaikė girtą moterį, kuri vairavo automobilį. Tęsti kelionės ji nebegalėjo, mat pripūtė daugiau nei 3 prom.

Kauno apskr. VPK duomenimis, automobilį „VW Passat“ vairavusi neblaivi moteris (g. 1973 m.) policijai įkliuvo po to, kai pareigūnai gavo pilietiško asmens pranešimą. Nors buvo pietų metas, moteris jau buvo sunkiai apgirtusi. Jai nustatytas 3,51prom. girtumas.

,,Moteris nesulaikyta, jai įteiktas šaukimas atvykti į policijos komisariatą. Automobilis nugabentas į automobilių saugojimo aikštelę“, – praneša policijos atstovai.

Už tai, kad vairavo neblaivi, moteriai gresia baudžiamoji atsakomybė. Teismas jai gali skirti net laisvės atėmimo bausmę bei konfiskuoti automobilį.

Policijos pareigūnai dar kartą kreipiasi į gyventojus, prašydami nevartoti alkoholio, jei ruošiatės vairuoti ir nevaišinti vairuojančių asmenų, nes girti asmenys kelia rimtą grėsmę kelyje  – dėl sulėtėjusios reakcijos gali nepastebėti kokio vaiko ar dviratininko, užsnūsti prie vairo, išvažiuoti į priešpriešinę eismo juostą, atsitrenkti į kitą automobilį ar pastatą.

Pastebėjus vairuojantį apsvaigusį asmenį prašoma kuo skubiau pranešti policijai. Dėkojama visiems, kurie yra neabejingi tokioms situacijoms.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK  inf.