Sekmadienio popietę Juodkaimiuose vertėsi lengvasis automobilis. Paaiškėjo, kad jo nesuvaldęs vairuotojas buvo visiškai girtas. Sužalotam asmeniui nustatytas net 3,50 prom. girtumas.

Kauno apskrities Vyriausiasis policijos komisariatas informavo, kad gegužės 22 d. prieš 13 val. buvo gautas pranešimas, kad Josvainių sen., Juodkaimių k., Tilto g., apsivertė automobilis, viduje yra žmogus. Į nelaimės vietą suskubo visos specialiosios tarnybos.

Atvykus, griovyje rastas nuo kelio nuvažiavęs ir apsivertęs lengvasis automobilis „Volvo S40“, viduje buvęs 54-erių metų vairuotojas negalėjo išlipti. Ugniagesiai gelbėtojai padėjo iškelti sužeistą vairuotoją iš transporto priemonės. Vyras buvo sąmoningas. Jam uždėtas kaklo įtvaras. Greitosios medicinos pagalbos automobiliu vyriškis išvežtas į gydymo įstaigą.

Ugniagesiai įvykio vietoje atjungė transporto priemonės akumuliatorių ir sutvarkė važiuojamosios kelios dalies dangą.

Tirdami įvykio aplinkybes policijos pareigūnai konstatavo, kad „Volvo“ vairuotojas buvo neblaivus. Jam buvo nustatytas sunkus girtumas – net 3,50 prom.

Neblaivus ir motociklininkas

Dar vienas apsvaigęs asmuo kelyje buvo sulaikytas šeštadienio pavakarę.

Gegužės 21 d. 16.10 val. Kėdainių r., Devynduonių k., policija sustabdė motociklą „Gilera Runner“, kurį vairavo neblaivus vyras (g. 1983 m.). Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,94 prom.

Abiejų vairuotojų laukia baudžiamoji atsakomybė. Kokią bausmę jiems skirti, spręs teismas.

Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK ir Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos inf.

Panašios naujienos