Šiąnakt Kėdainių rajone, ties Stasinės kaimu, kelyje susidūrė „Audi“ ir vilkikas. Paaiškėjo, kad lengvojo automobilio vairuotojas buvo neblaivus.

Kaip informavo Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio atstovai, rugsėjo 19 d. apie 02.30 val. Kėdainių r., kelyje Panevėžys–Aristava–Sitkūnai, automobilį „Audi“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1999 m.). Jaunuolio vairuota transporto priemonė susidūrė su vilkiku MAN, vairuojamu vyro (gim. 1987 m.).

„Audi“ vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,67 prom. Jam gresia baudžiamoji atsakomybė. Eismo įvykio aplinkybes aiškinasi policijos pareigūnai.

Avarijos padarinius šalino ugniagesiai

Kadangi po transporto priemonių susidūrimo po kelią pažiro duženos, įvykio vietoje buvę policijos pareigūnai iškvietė ugniagesius, kad šie nuvalytų kelio dangą. Atvykę ugniagesiai nuo važiuojamosios kelio dalies nušlavė duženas ir kelio dangą nuplovė, tam, kad kitiems eismo dalyviams būtų saugu važiuoti keliu.

Girtas vairavo vilkiką

Rugsėjo 18 d. apie 20.40 val. Kėdainių r., kelyje Panevėžys–Aristava–Sitkūnai, vilkiką „Scania“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1996 m.). Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,80 prom.

Vilkikų, kaip ir autobusų, vairuotojams taikomas reikalavimas vairuoti visiškai blaiviems, kadangi jų transporto priemonės yra didelių gabaritų ir gali sukelti daug skaudesnių padarinių, nei lengvasis automobilis. Tačiau, kaip rodo policijos duomenys, ne visi vairuotojai šio reikalavimo paiso, todėl policijos pareigūnai nuolat keliuose rengia vairuotojų blaivumo patikrinimo reidus, tam, kad iš eismo eliminuotų neblaivius vairuotojus, kol šie nesukėlė eismo įvykių.

Kėdainių mugės“, Kauno apskr. VPK ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos