Per pastarąsias dvi paras neblaivūs asmenys kaip reikiant ,,pasižymėjo“ policijos suvestinėse. Jie ir mušėsi, ir girti automobilius vairavo.

Didžiulės baudos, baudžiamoji atsakomybė, teisių atėmimas ir automobilio konfiskavimas niekaip neatbaido nuo noro neblaiviam sėsti prie vairo. Spalio 5-osios naktį, apie 01.50 val. Žemųjų Kaplių kaime sustabdytas girtas asmuo (g. 1989 m.), vairavęs automobilį „Audi“. Vairuotojas į alkotesterį pripūtė 2,48 prom. Tai yra vidutinis girtumo laipsnis, už kurį teisėjai vyriškio tikrai nepaglostys.

Dar didesnių nemalonumų sulauks kitas neblaivus 54-erių metų asmuo, kuris spalio 5 d. apie 17.45 val. Kėdainiuose, Tilto g. automobiliu „Opel Astra“ apgadino du stovinčius automobilius. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,39 prom. Negana to, vyras prie vairo sėdo neturėdamas teisės vairuoti. Už tokių pažeidimų „puokštę“ laukia baudžiamoji atsakomybė. Teks sumokėti ir už dviejų apgadintų automobilių remontą.

Pasižymėjo“ ir girta moteris

Spalio 6 d. apie 13 val. Kėdainiuose, Respublikos gatvėje už vairo neblaivi pričiupta ir moteris (g. 1965 m.). Automobilį „Toyota Auris“ vairavusi dama niekuo neatsiliko nuo vyrų – į alkotesterį pripūtė 2,35 prom. Už vidutinį girtumą moteris „užsidirbs“ baudžiamąją atsakomybę.

Susimušė girti

Spalio 6 d. apie 22.25 val. policijos pareigūnams teko tramdyti tarpusavyje susimušusius Kėdainiuose esančios Mindaugo gatvės gyventojus. Neblaivus 39-erių metų vyras sumušė irgi neblaivią 51-erių metų moterį. Smurtavęs vyriškis buvo stipriai apsvaigęs nuo alkoholio (4.02 prom.). Moteriai taip pat nustatytas sunkus girtumo laipsnis (2,62 prom.).

„Kėdainių mugės“ ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Panašios naujienos