Kai kuriems asmenims alkoholio vartojimas baigiasi akistata su policijos pareigūnais, mat vieni nevengia išgėrę muštis, o kiti užsimano pavairuoti.

Šiąnakt, apie 02 val. nakties, policijai pranešta, kad Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., sunkiai apgirtęs (2,70 prom.) 30-metis vyras smurtavo prieš moterį (gim. 1989 m.), kuri irgi buvo neblaivi (2,29 prom., vidutinis girtumas)

Tai ne pirmas smurto proveržis mieste šią savaitę. Pirmadienio popietę Kėdainiuose, Žemaitės g. sunkiai apgirtęs 47-erių metų vyras smurtavo prieš šešeriais metais jaunesnę moterį. Nukentėjusiajai irgi nustatytas sunkus girtumas.

Už moterų sveikatos sutrikdymą vyrams gresia baudžiamoji atsakomybė.

Vairuoja girti

Lapkričio 28 d. apie 22.10 val. Kėdainiuose, J. Basanavičiaus g., automobilį „Opel“ vairavęs vyras (gim. 1987 m.) policijos pareigūnų buvo patikrintas alkotesteriu. Šis parodė 1,61 prom. Tai yra vidutinis girtumo laipsnis. Už tai vairuotojui teks keliauti į teismą ir išklausyti, kokią bausmę jam skirs teisėjas.

Prieš keletą dienų dar vienas girtas vairuotojas buvo sulaikytas Akademijos miestelyje, Ruokio g. „Audi“ vairavusiam vyrui (1997 m.) irgi nustatytas vidutinis girtumas (1,79 prom.).

Kėdainių mugės“ ir Kauno apskr. VPK inf.

Asociatyvi nuotr.

Panašios naujienos