Alkoholio padauginusiems asmenims nutinka įvairiausių kuriozų – tai į elektros skydinę įvažiuoja, tai lovą uždega. Tokie įvykiai pastarosiomis dienomis nutiko dviejuose mūsų rajono kaimuose.

Lapkričio 20 d. apie 08.40 val. Kėdainių r., Meironiškio k., Senojoje g., neblaivus ir teisės vairuoti neturintis vyras (g. 1983 m.), nesuvaldęs automobilio „Audi“, atsitrenkė į elektros skydinę ir pasišalino iš įvykio vietos. Vairuotojas rastas, jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,80 prom.

Laimei, šis „nuotykis“ nepasibaigė tragiškai, juk dienos metu kaimo gatvelėje girtas vairuotojas galėjo, pavyzdžiui, partrenkti vaiką ar dviratininką.

Lapkričio 22-osios naktį, po vidurnakčio gautas taksi dispečerės pranešimas, kad Dotnuvos sen., Padotnuvio k., Draugystės g., vienkiemyje dega lova, bando gesinti, yra du neblaivūs asmenys. Degusi lova užgesinta ir išnešta į kiemą iki ugniagesių atvykimo. Namas medinis, 12×6 m dydžio, vieno aukšto, perdanga medinė, stogas dengtas šiferiu. Dūmų detektoriaus name nebuvo, tad, jei girti asmenys būtų įmigę arba nebūtų pajėgę išnešti degančios lovos į lauką, viskas galėjo baigtis blogiau: arba namas būtų sudegęs arba patys žuvę gaisre.

Kėdainių mugės“ ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.