Neblaiviam ir teisės vairuoti neturinčiam vyrui pasivažinėjimas automobiliu per Velykas baigėsi skaudžia nelaime.

Pirmąją Velykų dieną, balandžio 1-ąją, apie 14.30 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojai gavo pranešimą, kad Josvainių seniūnijos teritorijoje, kelyje Geluva–Pernarava–Josvainiai apsivertė lengvasis automobilis. Avarija įvyko kelyje netoli Angirių tvenkinio. Automobilį „Citroen Xsaria Picasso“ (2000 m.) vairavęs 34 metų vyras buvo išsviestas iš automobilio. Daugiau žmonių automobilio viduje nebuvo. Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai gelbėtojai atjungė lengvojo automobilio akumuliatorių.

Sunkios būklės automobilio vairuotojui buvo uždėtas kaklo įtvaras, žmogus perduotas medikams ir išvežtas į gydymo įstaigą.

Į pranešimą nedelsdami reagavo ir policijos pareigūnai. Kauno apskrities VPK pranešė, kad automobilį vairavusiam vyrui (gim. 1984 m.) alkoholio matuokliu nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,05 prom. Taip pat nustatyta, kad automobilį vairavęs vyras nėra įgijęs vairuotojo pažymėjimo.

Dėl šio įvykio Kauno apskrities VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str. 7 d.

„Kėdainių mugės“ inf.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.