Vakar prieš vidurnaktį Josvainių seniūnijoje girtas vairuotojas neišsiteko kelyje ir nuvažiavo į griovį. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Pranešimas apie Galulaukio kaime, Ilgojoje gatvėje pastebėtą automobilį griovyje gautas po 23 val. vakaro. Bendruoju pagalbos telefonu skambinęs asmuo teigė, žmonių nelaimės vietoje nematantis ir nežinantis, kokia yra situacija. Į nurodytą vietą išsiųsti tiek medikai, tiek ir policijos bei ugniagesių ekipažai.

„Atvykus ugniagesiams, automobilyje žmonių nebuvo, atjungti automobilio „VW Passat“ akumuliatoriai. Įvykio vietoje buvo policijos ekipažas“, – praneša ugniagesių atstovė spaudai Džiuginta Vaitkevičienė.

Vairuotojas – sunkiai apgirtęs

Kaip informavo Kauno apskr. Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio atstovai, automobilį „VW Passat“ vairavo neblaivus vyras (gim. 1968 m.). Vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,82 prom. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Policijos departamento duomenimis, gruodžio 28 d. šalyje užregistruotas 41 eismo įvykis. Iš jų – 2 įskaitiniai eismo įvykiai, kuriuose sužeisti 3 žmonės. Du eismo įvykiai – dėl neblaivių vairuotojų kaltės.

Per šiuos metus šalyje jau įvyko 2 866 įskaitiniai eismo įvykiai, sužalota per 3 300 asmenų, 155 žmonės žuvo. Tokią statistiką lėmė ir nemažėjantis neblaivių vairuotojų srautas.

„Kol visuomenė nesuvoks, kad girti vairuotojai kurią dieną gali pražudyti mus pačius ar mūsų artimuosius, ir toleruos apsvaigusių asmenų dalyvavimą eisme, nieko nebus. Svarbu įsisamoninti, kad pavartojus alkoholio ar psichotropinių medžiagų nevalia sėsti prie vairo. Išsikviesti taksi ar pavežėją bus ir pigiau, ir nekils skaudžių pasekmių“, – teigia kelių policijos pareigūnai.

Kėdainių mugės“, Kauno PGV ir Kauno AVPK inf.

Asociatyvi nuotr.