Saugaus eismo komisijos posėdyje kaip visada netrūko ginčų, ką ir kaip padaryti geriau, kad kraštiečiai jaustųsi saugūs keliuose ir gatvėse.

Saugaus eismo komisija, vadovaujama savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio, įsigilina į kiekvieną kraštiečio prašymą dėl saugumo keliuose pagerinimo ir ieško optimaliausių sprendimų.

Saugaus eismo komisija, vadovaujama savivaldybės administracijos direktoriaus Ovidijaus Kačiulio, įsigilina į kiekvieną kraštiečio prašymą dėl saugumo keliuose pagerinimo ir ieško optimaliausių sprendimų.

Kadangi buvo gautas prašymas paženklinti tiltą per Šerkšnio upelį, tai komisija pritarė tokiam norui ir įpareigojo Pelėdnagių seniūnijos seniūną Valentiną Tamulį pasirūpinti, kad tiltas būtų sustiprintas ir prie jo atsirastų šviesą atspindintys ženklai.
Lakštingalų gatvės gyventojai pateikė prašymą įrengti šaligatvius ir pastatyti specialius greitį stabdančius kalnelius. Dėl šaligatvio įrengimo nutarta kreiptis į specialistus, kad jie paruoštų medžiagą ir skaičiavimus kitiems metams tokį projektą įtraukti į strateginį planą. O dėl greitį ribojančių kalnelių įrengimo nutarta apklausti visus gatvės gyventojus, nes neretai nuomonės išsiskiria – vieniems kalnelių reikia, kitiems – ne.
UAB „Meduma“ kreipėsi prašydama leisti Žemaitės gatvėje įsirengti tris stovėjimo vietas su ženklu rezervuota. Nutarta tokį leidimą duoti, o rezervacija bendrovės darbuotojų automobilių stovėjimui galios nuo 8 iki 17 valandos.
Ginčų kilo dėl automobilių statymo Liepų alėjos kiemuose. Ten labai siauri pravažiavimai, tad gyventojams pastačius automobilius labai sunku, esant reikalui, pravažiuoti specialiųjų tarnybų transportui. Dėl šios gatvės namų gyventojų automobilių statymo nutarta pasitarti su pačiais gyventojais. Eismo komisija nusprendė Darbo biržos Kėdainių skyriui leisti įsirengti automobilių stovėjimo vietą neįgaliesiems bei pastatyti rodykles į žydų kapines, esančias A. Kanapinsko gatvėje.
Pokyčiai laukia ir A. Kanapinsko 18 namo gyventojų. Čia prieš kurį laiką buvo pastatytas ženklas, kuris draudė statyti automobilius, išskyrus namo gyventojų transportą. Tačiau kelių taisyklėse tokio ženklo nėra, tad komisija įgaliojo miesto seniūniją tą ženklą nuimti.
Daug prašymų Saugaus eismo komisijos nariams buvo pateikęs Josvainių seniūnijos seniūnas Algimantas Sirvidas. Jis perdavė josvainiečių prašymą įrengti pėsčiųjų perėją per pagrindinę gatvę prie autobusų stotelės. Be to, išreikštas prašymas Aušros gatvėje pastatyti ženklą aklikelis, nes ten neretai užklysta mašinos, tikėdamos, kad galės laisvai pravažiuoti gatvę.
Skaistgiriuose prašyta neleisti asfaltuotomis pagrindinėmis kaimo gatvėmis važiuoti sunkiasvoriam transportui. Kampų gyventojai prie kaime įrengtos žaidimų aikštelės norėtų pėsčiųjų perėjos su greitį pristabdančiu kalneliu.
Gana sudėtingą klausimą komisijai pateikė Smilgos gatvės 6-ojo namo gyventojai, iškasę tarpusavyje karo kirvį dėl automobilių statymo vietų. Vieni nori iškirsti krūmus ir įrengti automobilių statymo vietas, kiti pageidauja žalumos. Komisija nutarė, kad pirmiausia namo gyventojai turi parengti planus, gauti leidimus ir tada spręsti, kur ir ką daryti.

About The Author

Related Posts

4 komentarai

 1. zara

  Lauko g apribokit greiti, laksto kai nesveiki, o cia is kiemu vaikai laksto ir negalvodami apie pavoju!

  Atsakyti
 2. aa to ZARA

  Tai eikit i savivaldybe, pasisnekekit, Meras viena diena i savaite visus noricius priima, gal biski aktyvumo patiems reik, o ne tik komentaruose nurodineti.

  Atsakyti
 3. Na

  Kaip iš gausybės rago pasipylė gyventojų pageidavimai. Kur gi buvom dvidešimt šešiarius metus?

  Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.