Trejų metų gimtadienį švenčianti, darbui skirtų įrankių parduotuvė „GRITAKAS“ kviečia kartu paminėti šią datą ne tik ištikimiausius, bet ir naujus klientus. Todėl visą liepos mėnesį, užsukę į „GRITAKĄ“ galėsite pasinaudoti nuolaidomis ir įsigyti įvairių, darbui skirtų kokybiškų įrankių bei kitų prekių, itin patraukliomis kainomis. O galbūt Jūs būsite vienas laimingųjų, kuriam pavyks laimėti kuprinę arba futbolo kamuolį!

„Prekių asortimentą nuolat papildome naujais, kokybiškais gaminiais. Šiuo metu didžiausia mūsų naujiena – „SilverLine“ gamintojo darbui skirtų įrankių produkcija, kuri yra kokybiška, patvari bei parduodama itin geromis kainomis“, – pasakojo Andrius Gritėnas, įmonės „GRITAKAS“ vadovas.

Pirkėjai, apsipirkę už 20 eurų ir daugiau, turi galimybę sudalyvauti žaidime ir laimėti firminę „SilverLine“ kuprinę bei „BGS Technic“ kamuolį! Laimingieji paaiškės burtų keliu.

Neribotas garantinis laikas

Didžiosios Britanijos įrankių gamintojas „SilverLine“ pasižymi itin dideliu populiarumu savo tėvynėje. „GRITAKAS“ – įmonė, kuri šio prekės ženklo gaminius populiarina mūsų krašte. Pasak A. Gritėno, britų gamintojo „SilverLine“ gaminiai orientuoti tiek į profesionalus, tiek ir į paprastus vartotojus, o bendras šio gamintojo prekių asortimentas yra labai platus – daugiau 5000 produktų. „Taigi visa produkcija yra gera ir patvari, kainos – nėra didelės, tad šio gamintojo įrankiai ir kitos prekės idealiai atitinka kokybės bei kainos santykį. Be to, „SilverLine“ ypatingai pasitiki savimi, nes garantiją tam tikriems savo įrankiams suteikia neribotą – visam laikui. O tai – labai iškalbinga“, – pabrėžė A. Gritėnas.

„SilverLine“ įrankiai – geriausias kokybės ir kainos santykis.

Prekių užsakymas ir pristatymas

„SilverLine“ įrankiai gaminami iš tvarios ir patikimos medžiagos. Pasak A. Gritėno, verčiau vieną kartą investuoti į kokybišką, bet brangesnį daiktą, nei pirkti pigesnį, kuris greitai nusidėvi. Pastarąjį reikia keisti nauju, o tai – jau papildomos išlaidos.

Šiuo metu „GRITAKE“ galima rasti „SilverLine“ įrankių ir kitų prekių, skirtų darbui su mechanika.
Tačiau jei norimos prekės parduotuvėje neradote – ne bėda. Ją parduotuvės konsultantai galės užsakyti ir reikalingas daiktas po kelių dienų jau bus pristatytas į Kėdainius.

Puikūs profesionalų pagalbininkai

„GRITAKAS“ prekiauja ne tik Didžiosios Britanijos gamintojo „SilverLine“ gaminiais: čia rasite ir kitų žinomų bei klientų dėmesio sulaukusių visame pasaulyje garsių gamintojų įrankių. „Automobilių mechanikai bei remontui ypatingai geri ir kokybiški vokiečių firmos „BGS Technic“ įrankiai. Ši kompanija veikia jau apie 40 metų, jos gaminių galima įsigyti daugelyje pasaulio šalių. Mes „BGS Technics“ prekes pardavinėjame jau kelerius metus ir pastebėjome, kad mūsų klientai labai teigiamai atsiliepia apie šios kompanijos gaminius. Manau, tai rodo, kad žmonės renkasi pirkti brangesnius, bet kokybiškus daiktus, kurie tarnauja ilgai, našiai, produktyviai“, – pažymėjo A. Gritėnas.

Kviečia į pasinaudoti nuolaidomis

Pašnekovas rekomenduoja įvairius darbui skirtus įrankius įsigyti tik specializuotose parduotuvėse, o ne, pavyzdžiui, maisto prekių prekybos centruose.

„Tad žmogus, kuriam reikia patvaraus, ilgaamžio daikto, jo tikrai nesidairys artimiausiame prekybos centre. Jis ieškos specializuotos pardavimo vietos. Mes nuolat sekame naujienas įrankių rinkoje, gilinamės į šią sritį, domimės įvairiomis naujovės, siekiame savo klientams suteikti kuo įvairiapusiškesnę ir aiškesnę informaciją apie parduodamas prekes, padedame jas išsirinkti. Tad visus esamus, buvusius ir būsimus klientus trejų metų gimtadienį kviečiame švęsti kartu ir užsukus pas mus pasinaudoti įvairiomis ta proga suteikiamos nuolaidomis!“, – kvietė įmonės bendrasavininkai A. Gritėnas bei Rūta Gaidelionytė.