Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius padėkojo trims jauniesiems kyokushin karate klubo „Stoikas“ sportininkams ir dviem jų treneriams už puikų pasirodymą Šveicarijos atvirajame vaikų, jaunučių ir jaunių turnyre.

Puikius rezultatus Šveicarijoje parodę kovotojai Ieva Cibulskaitė ir Rokas Kačiulis sulaukė rajono vadovų dėmesio.

Puikius rezultatus Šveicarijoje parodę kovotojai Ieva Cibulskaitė ir Rokas Kačiulis sulaukė rajono vadovų dėmesio.

Lietuviai sportininkai iš Šveicarijos grįžo su 24 medaliais: jaunieji kovotojai iškovojo 8 pirmąsias, 7 antrąsias ir 9 trečiąsias vietas.

Čempionais tapo net du klubo „Stoikas“ sportininkai: tai Eisvinas Grigaravičius ir Ieva Cibulskaitė. Dar vienas klubo narys Rokas Kačiulis užėmė garbingą trečią vietą.

Šią trijulė treniruoja treneris Vaidas Rudelis, o konsultuoja klubo vadovas Gediminas Tankevičius..

Lietuvai Šveicarijoje atstovavo 30 sportininkų iš 8 klubų, o iš viso čempionate kovojo 260 dalyvių iš 13-oje valstybių įsikūrusių 53 klubų.

Rajono merui S. Grinkevičiui (pirmas iš kairės) smalsu buvo pamatyti kovotojų apdovanojimus.

Rajono merui S. Grinkevičiui (pirmas iš kairės) smalsu buvo pamatyti kovotojų apdovanojimus.

Meras, pagerbdamas kovotojus ir jų trenerius, sakė, kad jaunimui ypač reikia paskatinimo, kad jie neprarastų motyvacijos sportuoti: „Nusipelniusius vaikus reikia kuo dažniau girti, kad jie ir toliau užsiimtų tuo, kas jiems sekasi. Šiems sportininkams pirmiausia linkiu gerai mokytis, tačiau nepamiršti ir sporto salių, kuriose įgyta patirtis padės iškovoti dar ne vieną medalį.“

Čempionės titulą Šveicarijoje iškovojusi ketvirtokė Ieva Cibulskaitė sakė, kad jai itin maloni buvo finalinės kovos pergalė Šveicarijoje, kai ji atsirevanšavo kolegei lietuvaitei, kuri kėdainietę įveikė Lietuvos čempionate: „Sportuoju trejus metus. Šią sporto šaką pasirinkau suviliota pusbrolių. Man labai patinka sportas, ypač toks, kuriame kauniesi pats už save ir pats džiaugiesi rezultatais.“

Bronzos medaliu pasipuošęs devintokas Rokas Kačiulis kovų menams jau paskyrė šešerius metus. Vaikinas neslepia, kad jo svajonė – Lietuvos čempiono vardas.

Panašios naujienos