Praėjusią savaitę Ugniagesių gelbėtojų mokykloje jau šeštąjį kartą vyko Geriausio valstybinės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūno konkursas. Puikiai pasirodė ir geriausio šalies ugniagesio gelbėtojo vardą laimėjo Kėdainių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje dirbantis Linas Černiauskas.

bgcustom_IMG-0961-(2)-17713Vyras šiame konkurse geriausiu ugniagesiu gelbėtoju tapo ir 2013 metais, be to, buvo tapęs nugalėtoju ir Stipriausiojo ugniagesio gelbėtojo varžybose. Ugniagesiu gelbėtoju L. Černiauskas dirba devinti metai. Už darbą yra apdovanotas VPGT pasižymėjimo ženklu „Ugniagesio gelbėtojo žvaigžde“.

 

Geriausias ugniagesys gelbėtojas treniruotėms laiko skiria įr ne darbo metu. „Mano darbas yra ir mano hobis“, – sakė ugniagesys.

Finalinio etapo metu buvo išaiškintas geriausias šalies pamainos vadas, skyrininkas, ugniagesys gelbėtojas ir vairuotojas, taip pat geriausias Bendrojo pagalbos centro skambučių administratorius ir pajėgų valdytojas. Konkurso metu buvo vertinamos pareigūnų teorinės žinios, vairavimo meistriškumas, darbas su gaisriniu švirkštu, tariamo nukentėjusiojo pristatymas pirmosios medicinos pagalbos darbuotojams ir kt.

Panašios naujienos

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.