Kas yra tos SEO paslaugos?

Iš anglų kalbos išvertus SEO, tai reiškia paieškos sistemos robotų optimizavimą. Gūglo paieška turi savo robotus ir algoritmus, pagal kuriuos galima savo svetainę iškelti į pirmas pozicijas. Žinodami įvairius būdus ir techninius sprendimus SEO specialistai gali optimizuoti jūsų svetainę. Kai visi techniniai optimizavimo darbai yra atliekami, tada klientas gauna savo verslui naudą ir jo verslas yra matomas gūglo paieškoje. Kol neatliekate SEO optimizavimo, tol jūsų svetainė yra visiškai nematoma jūsų klientams, kurie galėtų nupirkti jūsų prekę ar paslaugą.

Digital Star SEO su garantija

Kodėl yra naudinga SEO optimizuoti?

Potenciali nauda investuoti į SEO optimizaciją yra kiekvieno verslo privalomas dalykas, jeigu norima parduoti savo prekę arba paslaugą. Tinkamai atlikta optimizacija po kurio laiko jūsų gūglo paieškoje atsidurs pirmame puslapyje, o būdami pirmame puslapyje gausite apčiuopiamą naudą. Ji yra tokia, kad sulauksite daugiau savo svetainės lankytojų, galėsite konvertuoti į parduotas prekes ir paslaugas. Visais atvejais SEO yra daromas dėl verslo plėtros ir klientų gavimų bei pardavimų.

Ar jūsų verslui reikia SEO paslaugų?

Jeigu jūs prekiaujate turguje braškėmis, tada vargu, ar tokiam verslui reikia puslapio ir SEO optimizacijos. Žinokite, kad anksčiau buvo naudojami kiti įrankiai pasiekti klientą ir ką nors parduoti, tai buvo turgus, prekyvietės, kioskai ir kioskeliai. Tie laikai jau praėjo, nes dabar mus valdo skaitmena ir skaitmeninis pasaulis. Jūsų braškių verslas gali būti perkeltas į internetą ir sukurta interneto svetainė, kurioje būtų atliekami visi SEO sprendimai, o jūsų braškės būtų parduodamos daug greičiau, nes dabar žmonės renkasi pirkti internetu. Šiais laikais SEO optimizacija ir internetinė prekyba eina koja kojon.

Kiek uždirba SEO optimizavimo ekspertai?

Lietuvoje yra labai daug SEO ekspertų ir specialistų, kurie gali optimizuoti interneto svetainę. Kasmet interneto srautas vis didėja ir paklausa tik auga, todėl ateityje reikės daugiau SEO specialistų. Atlyginimai yra labai įvairūs. Žinome, jog žmogus, kuris realiai neturi bendro supratimo apie SEO, gali gauti į rankas nuo penkių šimtų eurų ir jo alga kiekvienais metais kyla, nuo tokios sumos gali pakilti iki aštuonių šimtų eurų po metų ar mažiau. Kieti SEO optimizavimo specialistai uždirba ne vieną dešimtį tūkstančių, o užsienio rinkose sumos yra kur kas didesnės, nei Lietuvoje. Jeigu galvojate apie tokią perspektyvą, tai žinokite, jog SEO sritis ir paieškos optimizavimas yra labai perspektyvi specialybė. Jeigu jums patinka kompiuteris ir su juo dirbti bei mokytis, tada jums toks darbas gali būti puiki paskata ne tik mokytis, bet ir uždirbti pinigų, o galbūt įkurti ir savo verslą

„Digital Star agentūros” inf.