Vasario 7–8 dienomis Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai vykdė priemones Kauno mieste, Kėdainių, Jonavos ir Kauno rajonuose, kurių metu tikrino, ar vairuotojai laikosi Kelių eismo taisyklių.

Per tas dvi dienas blaivumas patikrintas 476 vairuotojams. Trys buvo vartoję alkoholio, tačiau leistinos normos neviršijo: 0,17 prom., 0,35 prom., 0,18 prom. Tarp jų nebuvo kėdainiečių.  

Sulaukė pagyrimo

Reido metu grubų pažeidimą užfiksavę pareigūnai sulaukė pažeidėjo pagyros.

Šeštadienio rytą apie 8.30 val. pareigūnams vykdant vairuotojų blaivumo patikrinimą Kaune, Jonavos g., baltos spalvos automobilis „BMW“ staigiai apsisuko ir padidinęs greitį nuvažiavo. Pareigūnams bandant pasivyti automobilį, šis vis labiau tolo, tačiau netrukus „BMW“ buvo rastas jau stovintis įvažiavęs į tvorą.

Prie automobilio rasti du jauni vyrai. Jie abu iš pradžių neigė vairavę. Vienam iš jų, 23-mečiui, buvo nustatytas 1,46 prom. girtumas, o kitam, 22-mečiui, alkoholio matuoklis rodė 0,00 prom. Pamatę tokius rodmenis abu jauni vyrai dar labiau pradėjo painiotis savo žodžiuose ir negalėjo apsispręsti, kuris iš jų vairavo automobilį. Galiausiai buvo nustatytas automobilio vairuotojas – 23-metis vyras. Įteikus vairuotojui protokolą už Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus, jis nesiginčijo ir dar pridūrė, kad pareigūnai gerai dirba.

Jonavos rajone

Tą pačią dieną pareigūnai lankėsi Jonavoje, kur nustatė keletą KET pažeidimų: du asmenys vairavo automobilius, neturėdami teisės to daryti, dar vienam nustatytas lengvas girtumo laipsnis (0,81 prom.), o automobilis neįregistruotas įstatymų nustatyta tvarka.

Situacija Kėdainiuose

Penktadienio, vasario 7-osios, vakarą vairuotojų blaivumą tikrinant Kėdainių rajone, nustatytas vos vienas pažeidimas – automobilio vairuotojas neturėjo privalomo civilinės atsakomybės draudimo.

Priemonės metu Kėdainių rajone patikrintas 176 vairuotojų blaivumas. Visi buvo blaivūs.

Pareigūnai primena, kad tokios eismo saugumo užtikrinimo priemonės bus vykdomos ir toliau, todėl vairuotojus ragina kelyje laikytis Kelių eismo taisyklių vardan savo ir kitų eismo dalyvių saugumo.

Du Vainikų kaime

Tačiau šeštadienį, ne reido metu, dirbę policijos pareigūnai nustatė du neblaivius vairuotojus, kuriems pradėti ikiteisminiai tyrimai.

Vasario 8 d. apie 17.30 val. Vainikų kaime, Kėdainių rajone, sustabdyto automobilio „Opel Vectra“ vairuotojui (gim. 1986 m.) nustatytas 2,03 prom. girtumas.

Ta patį vakarą apie 19.23 val. tame pačiame Vainikų kaime automobilio „Citroen Xsara“ vairuotojui (gim. 1980 m.) nustatytas 2,10 prom. girtumas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato inf.

Panašios naujienos