kad ir koks būtų galutinis teismo sprendimas dėl man mestų kaltinimų, nenorėdamas pakenkti partijai, priėmiau asmeninį sprendimą stabdyti narystę joje.

Stabdau narystę ir frakcijoje Kėdainių rajono savivaldybės taryboje bei atsistatydinu iš Etikos komisijos pirmininko pareigų.

Vis dar tikiu teisingumu, kurio sieksiu visais teisiniais būdais.

Linkiu sklandaus darbo Etikos komisijai ateityje bei susikaupimo ir racionalių sprendimų taryboje kėdainiečių labui.

Saulius Sinickis,
Kėdainių rajono savivaldybės tarybos narys

Bendražygiai pritarė tarybos nario apsisprendimui

Kėdainių mugėje“ buvo pateikta informacija, kad aptarti praėjusį savaitgalį gautos informacijos dėl Kėdainių rajono savivaldybės tarybos nario Sauliaus Sinickio rinksis frakcijos ir partijos kolegos.

Kas buvo kalbama susirinkime, klausiame Kėdainių rajono savivaldybės tarybos nario Sauliaus Grinkevičiaus:

Vakar, antradienį, partijos skyrius ir savivaldybės tarybos frakcija turėjo rinktis aptarti susidariusios situacijos dėl frakcijos nario Sauliaus Sinickio? Kokius sprendimus priėmėte?

– Taip, mes vakar buvome susirinkę. S. Sinickis mus informavo apie savo apsisprendimą. Partijos skyriaus nariai ir savivaldybės tarybos frakcijos nariai pritarė tokiam S. Sinickio sprendimui.

„Kėdainių mugės“ inf.

Panašios naujienos

One Response

  1. jonis

    ko čia kimbat prie Sinicko, vel jums negerai, kur mero pažadai del Skaumino, Valionio, juk žadejo , kad lauks pareiškimo, o bobutės gyrė merą už tai, tai vot kaip išeina.Sinickas tai turi šansų laimėti bylą, tačiau Valionis tikrai ne, juk buvo girtas, tai neišpagirios judėjimas jo,.

    Atsakyti

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.