Ugniagesiai gelbėtojai kasdien sulaukia įvairių pagalbos pašymų. Paskutinėmis vasario mėnesio dienomis jų buvo prašoma padėti ir į patalpas patekti, ir pašalinti teršalus nuo važiuojamosios kelio dangos.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos duomenimis, ketvirtadienio vakarą, 17.54 val. pranešta, kad Dotnuvos sen., Akademijos mstl., Žemaičių g. reikalinga pagalba atidaryti buto duris, viduje yra moteris, kuriai sutrikusi sveikata. Durys atidarytos, pabudėta, kol atvyko medikai. Moteris išvežta į gydymo įstaigą.

Panašaus pagalbos prašymo ugniagesiai gelbėtojai buvo sulaukę ir vasario 28-osios rytą. Socialinė darbuotoja pranešė, kad negali patekti pas slaugomą žmogų, gyvenantį Šėtos g. Žmogus durų neatidaro, o raktas paliktas spynoje iš vidaus. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai padėjo patekti į butą ir socialinei darbuotojai, ir atvykusiems medikams.

Po eismo įvykio nuvalė gatvę

Vasario 29-osios vakarą, 20.27 val. Bendruoju pagalbos tel. 112 gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Gegučių g., po eismo įvykio ant kelio išsiliejo tepalo.

,,Buvo susidūrę du automobiliai – BMW 530 ir „Mercedes-Benz“. Atjungti abiejų automobilių akumuliatoriai. Prispaustų žmonių nebuvo.

5 m² plote buvo išsilieję techninių skysčių. Naftos produktai surinkti, kelio danga nupurkšta naftos produktų skaidikliu ir nuplauta“, – apie įvykio vietoje atliktus darbus praneša Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

,,Kėdainių mugės“ ir Kauno PGV inf.

Asociatyvi nuotr.